Ta oferta pracy jest nieaktualna od 920 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Regionu Departament Sieci Partnerskiej

  • lubuskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Idea Partners Group S.A., w związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukuje kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Regionu
Departament Sieci Partnerskiej

ZADANIA

  • realizacja założonych celów sprzedażowych;
  • zarządzanie podległą strukturą sprzedaży;
  • pozyskiwanie lokalnych i regionalnych Partnerów Sprzedaży z branży pośrednictwa
    w sprzedaży ubezpieczeń (produkty inwestycyjno-oszczędnościowe, terminowe ubezpieczenia na życie, grupowe ubezpieczenia na życie);
  • bieżąca opieka nad Partnerami Sprzedaży;
  • szkolenie pracowników Partnerów;
  • monitoring i analiza rynku;
  • raportowanie do bezpośredniego przełożonego;
  • przeprowadzanie działań marketingowych.

OCZEKIWANE KWALIFIKACJE
I KOMPETENCJE

  • bardzo dobra znajomość lokalnego i regionalnego rynku pośrednictwa w sprzedaży ubezpieczeń;
  • doświadczenie we współpracy z Partnerami Sprzedaży z w/w sektora;
  • ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne;
  • doświadczenie w sprzedaży i negocjacjach handlowych;
  • przedsiębiorczość i umiejętność planowania czasu pracy;
  • komunikatywność i swoboda w budowaniu relacji;
  • wysoka kultura osobista;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • wykształcenie wyższe – ekonomiczne, finanse, bankowość, ubezpieczenia.

KONKRETNE KORZYŚCI
ZE WSPÓŁPRACY

  • atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • elastyczne warunki zatrudnienia;
  • narzędzia do realizacji celów sprzedażowych;
  • precyzyjne zasady rozwoju kariery i kompetencji zawodowych;
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i ambicji zawodowych;
  • duża samodzielność i możliwość kształtowania polityki sprzedażowej w firmie;
  • partnerska atmosfera w pracy.

DOŁĄCZ DO IDEA PARTNERS GROUP
- TO DOBRA DECYZJA

W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IDEA PARTNERS GROUP danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U.133 poz. 883 z 1997 r.). Oświadczam, że dane podaję dobrowolnie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IPG w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się