Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1204 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Regionu Departament Sieci Partnerskiej

  • małopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Idea Partners Group S.A., w związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Dyrektor Regionu
    Departament Sieci Partnerskiej

    ZADANIA

    • realizacja założonych celów sprzedażowych;
    • zarządzanie podległą strukturą sprzedaży;
    • pozyskiwanie lokalnych i regionalnych Partnerów Sprzedaży z branży pośrednictwa
      w sprzedaży ubezpieczeń (produkty inwestycyjno-oszczędnościowe, terminowe ubezpieczenia na życie, grupowe ubezpieczenia na życie);
    • bieżąca opieka nad Partnerami Sprzedaży;
    • szkolenie pracowników Partnerów;
    • monitoring i analiza rynku;
    • raportowanie do bezpośredniego przełożonego;
    • przeprowadzanie działań marketingowych.

    OCZEKIWANE KWALIFIKACJE
    I KOMPETENCJE

    • bardzo dobra znajomość lokalnego i regionalnego rynku pośrednictwa w sprzedaży ubezpieczeń;
    • doświadczenie we współpracy z Partnerami Sprzedaży z w/w sektora;
    • ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne;
    • doświadczenie w sprzedaży i negocjacjach handlowych;
    • przedsiębiorczość i umiejętność planowania czasu pracy;
    • komunikatywność i swoboda w budowaniu relacji;
    • wysoka kultura osobista;
    • bardzo dobra organizacja pracy;
    • wykształcenie wyższe – ekonomiczne, finanse, bankowość, ubezpieczenia.

    KONKRETNE KORZYŚCI
    ZE WSPÓŁPRACY

    • atrakcyjny system wynagrodzeń;
    • elastyczne warunki zatrudnienia;
    • narzędzia do realizacji celów sprzedażowych;
    • precyzyjne zasady rozwoju kariery i kompetencji zawodowych;
    • możliwość realizacji własnych pomysłów i ambicji zawodowych;
    • duża samodzielność i możliwość kształtowania polityki sprzedażowej w firmie;
    • partnerska atmosfera w pracy.

    DOŁĄCZ DO IDEA PARTNERS GROUP
    - TO DOBRA DECYZJA

    W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IDEA PARTNERS GROUP danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U.133 poz. 883 z 1997 r.). Oświadczam, że dane podaję dobrowolnie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IPG w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.