Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Regionu ds. Utrzymania Czystości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2019-04-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ATALIAN POLAND zatrudniająca 3 000 pracowników jest międzynarodowym koncernem i liderem w dziedzinie multiserwisu od ponad 70 lat. Działamy w 29 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Południowo-Wschodniej Azji oraz Afryce i obsługujemy 25 000 klientów. Nasza oferta obejmuje w pełni zintegrowane oraz wewnętrznie obsługiwane obszary. Koncentrujemy się na zarządzaniu obiektami i obsłudze recepcji, utrzymaniu czystości, żywieniu zbiorowym, serwisie multitechnicznym, utrzymaniu terenów zielonych oraz ochronie.

    Aktualnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:
    Region Płn. / Wsch. Polska

    Twoje ZADANIA:

    • Prowadzenie analizy kosztowej podległego Regionu
    • Utrzymanie rentowności kontraktów zgodnie z założonym planem (wprowadzanie rozwiązań dla prawidłowości kontraktów i gwarancji wyniku)
    • Zarządzanie zespołem w makroregionch – nadzór, organizacja i kontrola pracy oraz wspomaganie
    • Szkolenie i Coaching podległego Zespołu
    • Współpraca z działami administracji Spółki
    • Nadzór nad powierzonymi środkami trwałymi dedykowanym obiektom
    • Reprezentowanie firmy przed klientami i dostawcami
    • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie podległego Regionu
    • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Operacyjnego oraz na potrzeby Spółki

    OCZEKUJEMY:

    • Co najmniej 5-letniego doświadczenia operacyjnego w obszarze usług utrzymania czystości i/lub branżach pokrewnych
    • Doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku
    • Wysoko rozwiniętych kompetencji managerskich
    • Orientacji na realizację celów biznesowych
    • Znajomości jęz. angielskiego – mile widziane
    • Bieżącej znajomości rynku Facility Management – Cleaning i głównych jego uczestników
    • Umiejętności prezentacji i budowania wizerunku firmy
    • Zaangażowania i stałego doskonalenia swoich umiejętności
    • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych
    • Posiadania prawa jazdy Kat. B

    Tobie OFERUJEMY:

    • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju
    • Odpowiedzialne stanowisko menedżerskie
    • Umowę o pracę na pełen etat
    • Wynagrodzenie stałe plus system motywacyjny
    • Możliwość rozwoju i szkoleń
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Opiekę medyczną
    www.atalian.com
    Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV oraz zamieszczenie klauzuli:

    „Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 RODO, jeśli jest Pani/Pan zainteresowany udziałem w późniejszych procesach rekrutacyjnych prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.