Oferta pracy

Dyrektor regionu ds. zarządzania placówką partnerską

Santander Bank Polska

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie siecią placówek partnerskich w Regionie Północnym (kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie)

  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe, biznesowe, jakościowe i finansowe podległych placówek,

  • udzielanie wsparcia w rozwoju efektywności biznesowej i podnoszeniu poziomu jakości obsługi klienta oraz jakości procesów,

  • wsparcia w rozwoju kultury digital w placówkach w Regionie,

  • podejmowanie działań zwiększających efektywność sprzedażową i satysfakcję klientów w placówkach w Regionie,

  • promowanie wśród Partnerów i pracowników kultury organizacyjnej SBP,

  • promowanie marki i placówek na rynkach lokalny.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w monitorowaniu i podnoszeniu wyników biznesowych i jakościowych,

  • doświadczenie w bankowości, finansach,

  • otwartość na zmiany, orientacja na klienta, umiejętność budowania pozytywnych relacji,

  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami, prowadzeniu warsztatów i szkoleń,

  • duża determinacja do osiągnięcia założonych celów,

  • umiejętność budowania entuzjazmu i pozytywnego nastawienia,

  • dobra znajomość pakietu narzędzi MS Office,

  • dyspozycyjność - praca związana z wyjazdami i pokonywaniem znacznych odległości,

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • oferta benefitowa dla pracowników z niepełnosprawnościami

  • jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami

NA CZYM BĘDZIE POLEGAĆ TWOJA PRACA

Wykonując swoje obowiązki, pomagając innym, wywieramy pozytywny wpływ na otoczenie. Osiągając codzienne sukcesy, stajemy się inspiracją do zmian na lepsze. Jesteśmy bohaterami w swoim miejscu pracy. Osobami zupełnie niezwyczajnymi w tym, co robią.