Logo Pracuj.pl

Dyrektor regionu ds. zarządzania placówką partnerską

Santander Bank PolskaO firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie siecią placówek partnerskich w Regionie Południowym – Lubelskie, Świętokrzyskie,
  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe, biznesowe, jakościowe i finansowe podległych placówek,
  • udzielanie wsparcia w rozwoju efektywności biznesowej i podnoszeniu poziomu jakości obsługi klienta oraz jakości procesów,
  • wsparcia w rozwoju kultury digital w placówkach w Regionie,
  • podejmowanie działań zwiększających efektywność sprzedażową i satysfakcję klientów w placówkach w Regionie,
  • promowanie wśród Partnerów i pracowników kultury organizacyjnej SBP,
  • promowanie marki i placówek na rynkach lokalny.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w monitorowaniu i podnoszeniu wyników biznesowych i jakościowych,
  • doświadczenie w bankowości, finansach,
  • otwartość na zmiany, orientacja na klienta, umiejętność budowania pozytywnych relacji,
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami, prowadzeniu warsztatów i szkoleń,
  • duża determinacja do osiągnięcia założonych celów,
  • umiejętność budowania entuzjazmu i pozytywnego nastawienia,
  • dobra znajomość pakietu narzędzi MS Office,
  • dyspozycyjność - praca związana z wyjazdami i pokonywaniem znacznych odległości,
  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”
  • oferta benefitowa dla pracowników z niepełnosprawnościami
  • jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami

NA CZYM BĘDZIE POLEGAĆ TWOJA PRACA

Wykonując swoje obowiązki, pomagając innym, wywieramy pozytywny wpływ na otoczenie. Osiągając codzienne sukcesy, stajemy się inspiracją do zmian na lepsze. Jesteśmy bohaterami w swoim miejscu pracy. Osobami zupełnie niezwyczajnymi w tym, co robią.

Dyrektor regionu ds. zarządzania placówką partnerską, Lublin