Ta oferta pracy jest nieaktualna od 92 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Regionu ds. Zewnętrznej Sieci Sprzedaży

  • mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KAPITAŁOWY FUNDUSZ POŻYCZKOWY S.A.

    Jesteśmy polskim podmiotem wyspecjalizowanym w udzielaniu krótkookresowego finansowania dla małych i średnich przedsiębiorstw.

    W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Opis stanowiska:
    • Koordynacja współpracy z siecią pośredników finansowych na podległym obszarze
    • Pozyskiwanie nowych pośrednik na podległym obszarze
    • Nadzór nad realizacją budżetu
    • Prowadzenie szkoleń z zakresu oferowanych produktów
    Wymagania:
    • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży i budowaniu sieci pośredników finansowych
    • Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność w działaniu
    • Mile widziana dobra znajomość specyfiki rynku produktów i usług finansowych
    • Gotowość do podróży służbowych
    • Entuzjazm i zaangażowanie
    • Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Prawo jazdy kat. B
    • Wykształcenie wyższe
    Oferujemy:
    • Pracę na zasadzie własnej działalności gospodarczej
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy (podstawa, system premiowy)
    • Narzędzia pracy: telefon, laptop i samochód służbowy
    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).