Oferta pracy

Dyrektor Regionu

VEOLIA ZACHÓD

  • Jarocin (pow. jarociński)

    Jarocin (pow. jarociński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie działań w zakresie bieżącego utrzymania, rozwoju i optymalizacji systemów energetycznych na terenie działalności Regionu nr 2 (Jarocin, Krotoszyn, Jelcz-Laskowice, Ostrów Wielkopolski, Niemodlin i Lubliniec).

  • Zarządzanie pracą podległych Kierowników Ciepłowni.

  • Nadzór nad produkcją i dostawą energii cieplnej zgodnie z programami pracy źródeł i sieci cieplnych z zachowaniem wymaganych parametrów eksploatacyjnych.

  • Nadzór nad produkcją energii elektrycznej do odbiorców zgodnie z zawartymi umowami i z zachowaniem wymaganych parametrów eksploatacyjnych.

  • Nadzór nad utrzymaniem w sprawności systemu telemetrii i układów pomiarowo-rozliczeniowych.

  • Nadzór nad planowaniem i realizacją prac remontowych i inwestycyjnych.

  • Sporządzanie analiz w zakresie planowania produkcji, gospodarki paliwami, zużycia energii elektrycznej i sprawności urządzeń.

  • Inicjowanie i podejmowanie działań związanych z optymalizacją kosztów i przychodów.

  • Nadzór nad realizacją usług okołociepłowniczych.

  • Zachowanie wysokich standardów Veolia w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP w podległym Regionie nr 2.

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień energetyki cieplnej i elektroenergetyki.

  • Umiejętność analizowania problemów technicznych i ich rozwiązywania.

  • Samodzielność w działaniu.

  • Umiejętność zarządzania rozproszonym zespołem pracowników.

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Dyspozycyjność.

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej.

  • Pracę na wysokim stanowisku w nowoczesnej organizacji.

  • Możliwość rozwoju osobistego.

  • Samochód służbowy.

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenia grupowe).

  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne