Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Regionu Małopolskiego

  • Kraków, małopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 17.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Narodowy Komitet Seniora

    Narodowy Komitet Seniora współpracując z:
    Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku,
    Uniwersytetem Medycznym w Lublinie,
    Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach,
    Uniwersytetem Medycznym w Łodzi,
    Uniwersytetem Medycznym  im. Piastów Śląskich we Wrocławiu,
    Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
    Krakowską Akademią im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
    przy wdrażaniu ogólnopolskiego Projektu TELEMEDYCYNA poszukuje osoby na stanowisko:

    DYREKTOR REGIONU MAŁOPOLSKIEGO

    Miejsce pracy: Kraków

    Główne zadania:

    • kompleksowe zarządzanie systemem teleopieki i telemedycyny w regionie,
    • współpraca z uczelniami medycznymi - strategicznym Partneremi projektu,
    • aktywne budowanie relacji z władzami samorządowymi na szczeblu wojewódzkim, powiatowym i lokalnym, a także z podmiotami gospodarczymi i organizacjami działającymi na rzecz środowisk senioralnych,
    • zarządzanie Medycznym Centrum Monitoringu oraz Biurem Obsługi Klienta,
    • realizacja planów sprzedaży na terenie województwa i zarządzanie zespołem handlowców,
    • aktywne uczestnictwo w budowaniu marki i umacnianie wizerunku firmy na terenie województwa,
    • analiza i monitoring działań konkurencji na lokalnym rynku,
    • realizacja polityki kadrowej poprzez aktywne wspieranie procesu rekrutacji i zatrudnienia nowych pracowników.

    Wymagania:

    • poparte sukcesami 5-letnie doświadczenie związane z zarządzaniem samodzielnym oddziałem z odpowiedzialnością za sprzedaż i obsługę klienta,
    • doświadczenie w branży medycznej, telekomunikacyjnej, obsłudze klienta,
    • wysokie umiejętności zarządzania zespołem pracowników: planowanie i organizacja pracy, motywowanie, mentoring, rozwój kompetencji,
    • doświadczenie we współpracy z samorządami,
    • wykształcenie wyższe – preferowane medyczne, ekonomiczne, prawnicze lub administracyjne,
    • wysokie kompetencje komunikacyjne, negocjacyjne i interpersonalne, a także umiejętność prowadzenia prezentacji sprzedażowych,
    • orientacja na wynik,
    • doskonała organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie kontraktu menedżerskiego,
    • stałe wynagrodzenie + motywacyjny system prowizyjny i premiowy,
    • niezbędne narzędzia pracy
    • pracę przy realizacji społecznie potrzebnego projektu,
    • możliwość przyłączenia się do start-up’u i jego twórcze rozwijanie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Narodowy Komitet Seniora z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Narodowy Komitet Seniora z siedzibą w Warszawie przy ul. Dewajtis 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Narodowego Komitetu Seniora z siedzibą w Warszawie przy ul. Dewajtis 5, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.