Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Regionu

PODRĘCZNIKARNIA Wydawnictwo Edukacyjne sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii działania i rozwoju w Regionie Sprzedaży (4 województwa: podlaskie,warmińsko-mazurskie,mazowieckie, lubelskie)

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym/Konsultantów Edukacyjnych z uwzględnieniem planowania i realizacji sprzedaży/celów

  • Rekrutacja, rozwój i ocena podległych pracowników

  • Przygotowanie i opiniowanie planów sprzedażowych

  • Wykonywanie wizyt podwójnych-coachingowych z konsultantami na podległym terenie

  • Opracowywanie okresowych raportów realizacji planu sprzedaży oraz innych istotnych zdarzeń biznesowych

  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji

  • Rozbudowywanie, aktualizacja i nadzór nad bazą klientów na podległym terenie

  • Współpraca oraz budowanie długofalowych relacji i pozycji firmy w branży edukacyjnej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z zespołem i sprzedaży

  • Skuteczność w działaniu, orientacja na wynik, aktywne rozwiązywanie problemów

  • Samodzielność w planowaniu i organizowaniu pracy własnej oraz zespołu

  • Umiejętność podejmowania decyzji i egzekwowania wyników

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży edukacyjnej (mile widziane)

  • Doświadczenie w procesach rekrutacyjnych (mile widziane)

To oferujemy

  • Możliwość pracy i rozwoju w prężnie rozwijającej się rodzinnej, firmie działającej w ramach Grupy Trefl

  • Szkolenia wdrożeniowe

  • Szkolenia rozwijające kompetencje

  • Elastyczne formy zatrudnienia i współpracy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Atrakcyjne prowizje i premie

  • Auto służbowe lub zwrot kosztów przy użytkowaniu własnego samochodu

  • Przyjazną atmosferę pracy

O nas

Wydawnictwo Edukacyjne Podręcznikarnia to jedna ze spółek wchodzących w skład Grupy Trefl, eksperta w tworzeniu mądrej i rozwijającej oferty dla dzieci i rodzin.

Specjalizujemy się w ofercie edukacyjnej dla przedszkoli. Od wielu lat tworzymy innowacyjne materiały edukacyjne i rozwiązania wzbogacające proces nauczania najmłodszych dzieci.

Nasze materiały przygotowują praktycy – nauczyciele pracujący w przedszkolach, którzy rozumieją i znają potrzeby dzieci. Swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystują tworząc karty pracy, przewodniki metodyczne i pomoce dydaktyczne, ułatwiające poznanie świata dzieciom w wieku od 3 do 6 lat.

Od ponad 10 lat cieszymy się zaufaniem nauczycieli, dzieci i rodziców. Wciąż rozbudowujemy ofertę wydawniczą, wzbogacamy ją o innowacyjne pomoce, zabawki i inne niezbędne instytucjom oświatowym produkty. Docieramy do przedszkoli na terenie całego kraju.

Zapraszamy na https://podrecznikarnia.pl/

Inspirujemy każdego dnia!