Dyrektor Regionu

  • opolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 27.11.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 27.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy spółką faktoringową, zapewniającą finansowanie małym i średnim przedsiębiorstwom,

    alternatywne dla produktów bankowych, takich jak kredyt, pożyczka, czy faktoring bankowy.

    W związku z rozwojem sieci na terenie całego kraju
    sprzedaży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    ZADANIA

    • budowa sieci sprzedaży na podległym terenie
    • pozyskiwanie lokalnych i regionalnych Partnerów
    • aktywne pozyskiwanie klientów
    • realizacja założonych celów sprzedażowych
    • bieżąca opieka nad Partnerami Sprzedaży oraz szkolenie w zakresie usług oferowanych przez spółkę
    • monitoring i analiza rynku
    • raportowanie do bezpośredniego przełożonego
    • przeprowadzanie działań marketingowych

    OCZEKIWANE KWALIFIKACJE I KOMPETENCJE

    • doświadczenie w obszarze finansowania MSP, mile widziane w sektorze faktoringu
    • znajomość podstaw analizy finansowej i umiejętność strukturyzowania transakcji
    • znajomość lokalnego i regionalnego rynku finansowania przedsiębiorstw
    • mile widziane doświadczenie we współpracy z Partnerami Sprzedaży z w/w sektora
    • ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne
    • przedsiębiorczość i umiejętność planowania czasu pracy
    • komunikatywność i swoboda w budowaniu relacji
    • wysoka kultura osobista
    • bardzo dobra organizacja pracy

    KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY

    • atrakcyjny system wynagrodzeń
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, tel)
    • możliwość rozwoju w jednym z najszybciej rozwijających się segmentów rynku finansowania przedsiębiorstw - faktoringu
    • elastyczne warunki zatrudnienia, samodzielne zarządzanie czasem pracy
    • pełne wsparcie na każdym etapie przygotowania transakcji
    • możliwość realizacji własnych pomysłów i ambicji zawodowych
    • duża samodzielność i możliwość kształtowania polityki sprzedażowej w firmie
    • partnerska atmosfera w pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    www.efaktor.com.pl

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”