Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Regionu

ANLUX POLSKA Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie działem handlowym i pracownikami o strukturze rozproszonej,

  • Opracowywanie strategii sprzedażowych i marketingowych,

  • Realizacja planów sprzedażowych, odpowiedzialność za wyniki, obrót i marżę,

  • Poszukiwanie nowych możliwości wzrostu sprzedaży poprzez rozbudowywanie portfolio klientów,

  • Zarządzanie przez cele zgodnie ze strategią sprzedażową spółki,

  • Ocena, rozwijanie i zarządzanie kompetencjami podległych pracowników,

  • Zarządzanie relacjami z klientami, negocjowanie umów,

  • Analizowanie działań konkurencji,

  • Raportowanie i analizy sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w firmie o profilu elektrotechnicznym, poparte sukcesami w sprzedaży we współpracy z hurtowniami,

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub wyższe menedżerskie,

  • Minimum 5-letnie doświadczenie menedżerskie, w tym w zarządzaniu rozproszoną strukturą sprzedażową,

  • Doświadczenie i chęć pracy w terenie, gotowość do częstych podróży służbowych,

  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w różnych kanałach dystrybucyjnych,

  • Znajomość nowoczesnych narzędzi pracy i komunikacji biznesowej,

  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji,

  • Umiejętność ustalania priorytetów, podejmowania decyzji, delegowania i zarządzania wykonaniem zadań,

  • Komunikatywność, asertywność, rozwiązywanie problemów,

  • Analityczność i kalkulacja,

  • Umiejętność budowania, zarządzania i rozwijania zespołów pracowniczych,

  • Kreatywność i innowacyjność,

  • Inteligencja emocjonalna.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oparty o wypracowane wyniki sprzedaży,

  • Komplet niezbędnych narzędzi pracy (komputer, tablet, telefon, samochód służbowy),

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Współpracę ze zgranym, przyjaznym oraz zaangażowanym zespołem,