Oferta pracy

Dyrektor Regionu Północ

Goldman Recruitment

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
  • rekrutacja zdalna
Dla naszego klienta, dużego polskiego producenta chemii budowlanej, poszukujemy Dyrektora Regionu Północ.
Dyrektor Regionu PółnocNumer ref.: 192841/7514

Opis stanowiska:

  • rozwój struktury sprzedaży produktów firmy,
  • zarządzanie podległym zespołem handlowców dla osiągnięcia wyznaczonych celów biznesowych,
  • ciągły rozwój kompetencji podległego zespołu,
  • poszukiwanie nowych możliwości rozwoju punktów sprzedaży i aktywne wspieranie współpracowników,
  • motywowanie i wspomaganie przedstawicieli handlowych, realizowanie wspólnych wizyt handlowych u Klientów,
  • budowanie, utrzymywanie oraz rozwijanie trwałych relacji z Klientami,
  • inicjatywa i pełne zaangażowanie w lokalne oraz centralne działania marketingowe, sprzedażowe,
  • sprawowanie kontroli i monitorowanie wydatków marketingowych w Makroregionie.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku regionalnego szefa sprzedaży poparte wymiernymi sukcesami zawodowymi, minimum 5 lat,
  • znajomość lokalnego rynku branży budowlanej, mile widziana chemia budowlana, minimum 3 lata,
  • samodzielność działania pod presją czasu oraz wyników,
  • umiejętność pracy w oparciu o kulturę szacunku, odpowiedzialności i zaangażowania,
  • doskonała komunikatywność i dojrzałość biznesowa, w tym łatwość nawiązywania kontaktów,
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra obsługa komputera,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferta obejmuje:

  • pracę w organizacji przyjaznej dla pracownika,
  • zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie stałe oraz premie motywacyjne,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon, laptop),
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • ubezpieczenie grupowe.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne