Oferta pracy

Dyrektor Regionu Północ

W.P.I.P. Sp. z o.o. Sp. K.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zbudowanie we współpracy z centralą Spółki oddziału terenowego, realizującego usługi projektowe i generalne wykonawstwo na rynku usług budowlanych B2B;

  • rozwój i operacyjne zarządzanie oddziałem;

  • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami;

  • realizacja założonego planu sprzedaży;

  • dbałość o najwyższe standardy obsługi Klienta.

Nasze wymagania

  • znajomość lokalnego rynku w zakresie przemysłowych inwestycji budowlanych (hale magazynowe, obiekty produkcyjne i biurowe);

  • wykształcenie techniczne (preferowane budownictwo, architektura i pokrewne);

  • doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży i/lub realizacji inwestycji przemysłowych;

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, managerskie, sprzedażowe i negocjacyjne;

  • samodzielność w działaniu i orientacja na realizacje wyznaczonych celów;

  • znajomość prawa budowlanego oraz zasad budownictwa zrównoważonego;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B;

  • dużą swobodę działania;

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia proporcjonalna do zrealizowanych celów);

  • samochód służbowy, laptop;

  • pakiet benefitów;

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;

  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy.