Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Regionu Południe

SOLETANCHE POLSKA Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie i efektywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • Doradztwo i oferowanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu fundamentowania specjalistycznego, realizacji konstrukcji podziemnych oraz robót żelbetowych dla inwestorów i generalnych wykonawców na określonym obszarze,

  • Tworzenie strategii sprzedażowej firmy w zakresie sprzedaży na podległym regionie,

  • Stworzenie według własnego planu i rekomendacji strategii organizacyjnej podległego działu (są to dwa biura terenowe w Krakowie i we Wrocławiu),

  • Sprzedaż oferty firmy i negocjacje handlowe,

  • Realizacja celów sprzedażowych,

  • Odpowiedzialność za wielkość sprzedaży i marży podległych placówek,

  • Monitorowanie działań sprzedażowych,

  • Analiza opłacalności, tak, aby nadzorować pracę samofinansującego się oddziału,

  • Raportowanie wyników do Zarządu,

  • Współpraca z centralą firmy w Warszawie,

  • Nadzorowanie i rozliczanie zespołu Ofertowego oraz Produkcji na danym regionie,

  • Pozyskiwanie oraz utrzymywanie kontaktu z klientami,

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami lokalnymi,

  • Realizacja planów i zadań na podległym rynku,

  • Opieka nad CRM’em,

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy,

  • Zarządzanie i rozwój podległych biur terenowych,

  • Reprezentowanie Spółki w kontaktach z podmiotami zewnętrznymi,

  • Szkolenia podległego zespołu.

Nasze wymagania

  • Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oferty geotechnicznej lub budowlanej w segmencie B2B poparte wynikami – niezbędne,

  • Posiadanie dobrych relacji z klientami,

  • Gotowość do aktywnej sprzedaży w terenie (spotkań biznesowych na całym podległym terenie),

  • Wysoka umiejętność organizacji pracy, samodzielność, kreatywność,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, wysoka kultura osobista,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku w branży budowlanej - minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży i 3 lata w zarządzaniu zespołem,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielnego podejmowania decyzji oraz przekazania zespołowi współodpowiedzialności za nie,

  • Umiejętność współpracy z zespołem i dobrej komunikacji,

  • Orientacja na cel i jego kaskadowanie,

  • Doświadczenie w łączeniu umiejętności analitycznych z zarządzaniem projektami i zespołem.

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację podczas spotkań handlowych w podległym regionie oraz rozmów z międzynarodowym gronem ekspertów grupy Vinci Construction,

  • Znajomość branży budowlanej i rynku – warunek konieczny,

  • Orientacja na klienta,

  • Umiejętność pracy w kulturze organizacyjnej agile i otwartość na nowe pomysły,

Mile widziane

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budów lub projektów budowlanych.

To oferujemy

  • Samochód Służbowy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowy o pracę,

  • Dofinansowanie zajęć sportowych,

  • Finansowanie nauki języka obcego,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Szeroki pakiet benefitów,

  • Udział w ciekawych, innowacyjnych i prestiżowych projektach,

  • Specjalistyczne szkolenia,

  • Niezwykle przyjazną atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

Dlaczego?

Ponieważ ważne jest dla nas budowanie trwałych i wieloletnich relacji z klientami, którzy są obok.

Chcemy pomagać urzeczywistniać architektoniczne marzenia i budować fundamenty obiektów

ważnych dla społeczności, takich które będą użytkować pokolenia.

Soletanche Polska to zespół zaangażowanych, otwartych na nowe rozwiązania ludzi. Firma jest filią Soletanche Bachy- światowego lidera w zakresie budownictwa podziemnego. Wchodzi w skład międzynarodowej grupy VINCI Construction. Na polskim rynku obecna od 1996 roku. Realizuje prace z zakresu fundamentowania specjalistycznego oraz robót żelbetowych we wszystkich sektorach budownictwa. Flagową realizacją firmy jest wykonanie suchego wykopu pod Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Od lat firma pomaga łączyć Polskę realizując fundamentowanie strategicznych obiektów infrastrukturalnych takich jak: Trasa W-Z w Łodzi, Obwodnica Warszawy, Stacje I i II linii Metra, Komory startowe Tunelu Średnicowego w Łodzi, przebudowa stacji Warszawa Zachodnia. Bogate portfolio zasilają realizacje rewitalizacyjne takie jak: Teatr Polski w Szczecinie oraz budynek Posejdon, Centrum Praskie Koneser, Browary Warszawskie, Dawna Fabryka Norblina, PZO, Hotel EC Powiśle w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy