Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Regionu Południe - Międzynarodowa Firma Kurierska

  • Małopolskie, śląskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Małopolskie 32227/001

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zwiększanie wartości organizacji, odgrywając kluczową rolę w zapewnianiu skutecznej realizacji głównych założeń operacyjnych i sprzedażowych w podległym Regionie.

    Informacje o kliencie

    Dla naszego klienta, międzynarodowej lidera działającego w branży Kuriersko-Logistycznej szukamy osoby na kluczowa pozycję Dyrektora Regionu Południe. Stanowisko jest związane z ciągłym rozwojem i zwiększaniem wartości organizacji. Osoba na tym stanowisku będzie zarządzać działalnością operacyjną i sprzedażową, a raportować będzie bezpośrednio do Dyrektora Zarządzającego.

    Opis stanowiska

    • Kierowanie i nadzorowanie działalności operacyjnej oraz handlowej związanej ze świadczeniem usług w wyznaczonym Regionie,
    • Odpowiedzialność za pracę poszczególnych filii w podległym Regionie,
    • Czynny udział w budowaniu strategii przedsiębiorstwa i reprezentowanie jej na zewnątrz oraz wewnątrz organizacji,
    • Przeprowadzanie bieżących analiz oraz wyciąganie konstruktywnych wniosków i umiejętność podejmowania decyzji,
    • Opracowywanie założeń budżetowych oraz odpowiedzialność za realizację budżetu,
    • Zarządzanie zespołem pracowników oraz dobór kadr,
    • Bieżące kontakty z kluczowymi Klientami.

    Profil kandydata

    • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w organizacji o podobnym zakresie działania,
    • Wykształcenie wyższe,
    • Znajomość zagadnień finansowych związanych z budżetowaniem,
    • Umiejętność budowania i motywowania zespołu pracowników,
    • Biegła znajomość języka angielskiego,
    • Operatywność i mobilność,
    • Odpowiedzialność i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
    • Doskonała organizacja pracy i nastawienie na osiąganie zamierzonych celów.

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia wraz z premią,
    • Odpowiedzialne stanowisko i szeroki zakres kompetencji,
    • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozbudowującej się organizacji,
    • Realny wpływ na dalszy rozwój przedsiębiorstwa,
    • Prywatną opiekę medyczną VIP dla pracownika i członków rodziny,
    • Karta Multisport,
    • Samochód służbowy segment premium.
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców