Oferta pracy

Dyrektor regionu sieci partnerskiej

NOTUS FINANSE S.A.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Mamy apetyt na rozwój, chcesz w nim uczestniczyć i go współtworzyć? Dołącz do nas, szukamy osób na stanowisko:

A oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z wysokim i stale rosnącym udziałem w rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus prowizje
  • ubezpieczenie medyczne
  • narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy
  • wysoką autonomię podejmowanych działań
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę

Wymagamy:

  • doświadczenia w branży pośrednictwa kredytowego na podobnym stanowisku
  • znajomości lokalnego rynku pośredników i agentów kredytowych
  • wiedzy z zakresu produktów finansowych
  • nastawienia na realizację wyznaczonych celów
  • samodzielność i inicjatywę w działaniu
  • sumienności w procedurach związanych z obiegiem dokumentów i informacji
  • gotowości do podróży
  • nastawienia na długoterminową współpracę

Zadania:

  • pozyskiwanie partnerów biznesowych
  • prowadzenie negocjacje
  • wdrażanie nowych ekspertów finansowych do pracy
  • realizacja założonych celów biznesowych
  • terminowe wywiązywanie się z zadań
  • podejmowanie niestandardowych działań

Świat finansów, nieruchomości i ubezpieczeń czeka

właśnie na Ciebie!

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Notus Finanse S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy