Logo Pracuj.pl

Dyrektor Regionu Sieci Partnerskiej

NOTUS FINANSE S.A.O firmie

  • Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • umowa o pracę, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie partnerów biznesowych do współpracy w modelu sieci partnerskiej
  • realizacji założonych celów biznesowych
  • długoterminowe utrzymanie silnych relacji biznesowych
  • wdrażanie ekspertów finansowych do pracy
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
  • otwartość na podejmowanie niestandardowych działań

Nasze wymagania

  • umiejętność pozyskiwania do stałej współpracy podmiotów działających w branży pośrednictwa kredytowego
  • komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktu
  • determinacja w działaniu
  • samodzielność i inicjatywę w działaniu
  • bardzo dobra znajomości lokalnego rynku
  • wiedza z zakresu produktów finansowych
  • wysoka etyka zawodowa i kultura osobista

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie, będącej częścią międzynarodowej grupy Nationale-Nederlanden
  • atrakcyjny system wynagrodzeń bezpośrednio powiązany z efektami
  • przyjazną atmosferę pracy
  • nastawienie na długoterminową współpracę
  • wysoką autonomię podejmowanych działań
  • innowacyjne aplikacje wspierające pracę
  • wsparcie ze strony najlepszych trenerów i dedykowanych departamentów

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • inicjatywy dobroczynne
  • konkursy sprzedażowe

NOTUS FINANSE S.A.

Notus Finanse S.A jest firmą, która od 17 lat działa na polskim rynku pośrednictwa finansowego. Jesteśmy stabilnym partnerem dla ekspertów finansowych i zaufanym dostawcą usług finansowych dla naszych Klientów. Posiadamy szeroką paletę produktów, autorskie rozwiązania usprawniające obsługę klienta, doświadczonych managerów i trenerów. To wszystko przekłada się na wzrost firmy i sukcesy naszych pracowników.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref.: NSW_09.21

Dyrektor Regionu Sieci Partnerskiej, Gorzów Wielkopolski