Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor Regionu Sieci Partnerskiej

NOTUS FINANSE S.A.O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie partnerów biznesowych do współpracy w modelu sieci partnerskiej

  • realizacji założonych celów biznesowych

  • długoterminowe utrzymanie silnych relacji biznesowych

  • wdrażanie ekspertów finansowych do pracy

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów

  • otwartość na podejmowanie niestandardowych działań

Nasze wymagania

  • doświadczenia w branży pośrednictwa kredytowego na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomości lokalnego rynku pośredników i agentów kredytowych

  • wiedza z zakresu produktów finansowych (szczególnie w obszarze kredytów hipotecznych)

  • samodzielność i inicjatywę w działaniu

  • wysoka etyka zawodowa i kultura osobista

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie, będącej częścią międzynarodowej grupy Nationale-Nederlanden

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • przyjazną, zdecydowanie niekorporacyjną atmosferę

  • nastawienie na długoterminową współpracę

  • wysoką autonomię podejmowanych działań

  • innowacyjne aplikacje wspierające pracę

  • wsparcie ze strony najlepszych trenerów i dedykowanych departamentów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

NOTUS FINANSE S.A.

Notus Finanse S.A jest firmą, która od 17 lat działa na polskim rynku pośrednictwa finansowego. Jesteśmy stabilnym partnerem dla ekspertów finansowych i zaufanym dostawcą usług finansowych dla naszych Klientów. Posiadamy szeroką paletę produktów, autorskie rozwiązania usprawniające obsługę klienta, doświadczonych managerów i trenerów. To wszystko przekłada się na wzrost firmy i sukcesy naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy