Dyrektor Regionu (Sprzedaż)

Klient Pracuj.plO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 20 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie regionalną strukturą sprzedaży i budżetem Regionu

  • Realizację celów biznesowych – ilościowych i jakościowych

  • Tworzeniu i wdrażanie strategii rozwoju klientów

  • Budowanie zaangażowanego zespołu

  • Realizację projektów optymalizacyjnych, wdrażanie zmian

Nasze wymagania

  • posiadasz 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu złożonymi strukturami sprzedaży w branżach FMCG, retail na rozległym obszarze i cenisz sobie pracę w terenie, mile widziane zarządzanie oddziałami sieci handlowej

  • możesz pochwalić się udokumentowanymi sukcesami zawodowymi w obszarze realizacji celów i zarządzania budżetem

  • jesteś menadżerem, który potrafi rozwijać pracowników i motywować zespół do osiągania jak najwyższych standardów pracy oraz skutecznego wykonania założonych planów

  • posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne, w tym negocjacyjne (współpraca z klientami i działami wewnętrznymi)

  • w pracy charakteryzuje Ciebie odpowiedzialność, inicjatywa i nastawienie na rezultaty

  • masz wykształcenie wyższe

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku, z istotnym wpływem na wyniki firmy

  • Atrakcyjny system wynagradzania bazujący na osiąganych rezultatach

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy (z możliwością wykorzystania do celów prywatnych)

  • Pakiet benefitów obejmujący menadżerskie ubezpieczenie i pakiet medyczny, kartę sportową i wiele innych