Logo Pracuj.pl

Dyrektor Regionu Sprzedaży

iSTRETCHO firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja i zarządzanie zespołem Doradców Handlowych
  • Prowadzenie szkoleń i praca z Doradcami Handlowymi w terenie
  • Budowanie zapotrzebowania na produkty i świadomości marki
  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji, finalizacja umów oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych Realizacja wyznaczonego planu sprzedaży
  • Kształtowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Współpraca z Zarządem firmy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku biznesowego
  • Doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, skuteczność działania oparta o wysoką kulturę osobistą
  • Samodzielności i przedsiębiorczości w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem,
  • Nastawienia na sukces, chęci rozwoju i systematyczności w działaniu
  • Umiejętność swobodnego prowadzenia negocjacji oraz rozmów z osobami decyzyjnymi na różnych szczeblach hierarchii firmy
  • Orientacja na realizację celów sprzedażowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Swobodne korzystanie z pakietu MS Office (głównie MS Excel)

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia Pracy
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Samodzielne stanowisko
  • Elastyczna forma zatrudnienia
  • Szkolenia produktowe oraz narzędzia niezbędne do wykonywania zadań,
  • Możliwość awansu i doskonalenia swoich umiejętności
  • Stawiamy na partnerskie relacje i dobrą atmosferę w pracy. Doceniamy samodzielność, ale nie pozostawimy Cię samego. Praca zespołowa jest dla nas bardzo ważna
  • Awans w strukturze firmy

Aktualne oferty pracodawcy
War-Maz

Dyrektor Regionu Sprzedaży, warmińsko-mazurskie