Oferta pracy

Dyrektor Regionu

Klient Pracuj.plO firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednie zarządzanie siecią placówek w obrębie dwóch województw

  • Praca z kierownikami placówek i ich zespołami nad osiąganiem wyznaczonych celów

  • Rozwój podległych Pracowników, ich szkolenie i przekazywanie najlepszych praktyk

  • Dbanie o przestrzeganie w zespołach najwyższych standardów obsługi Klienta

  • Regularne wizyty kontrolne w placówkach, zapewnianie razem z kierownikami standardu wizualizacji i komunikacji marketingowej

  • Prowadzenie projektów związanych z wdrażaniem w placówkach nowych rozwiązań, standardów, produktów i usług

Nasze wymagania

  • Mających min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu siecią sklepów/salonów sprzedaży

  • Posiadających prawo jazdy kat.B

  • Silnie zorientowanych na Klienta

  • Potrafiących myśleć analityczne, podnajmujących decyzje w oparciu o dane sprzedażowe, KPI

  • Wyróżniających się umiejętnością zarządzania zespołem i wysoką etyką pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premię za realizację celów

  • Pakiet benefitów m.in. kartę multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Samochód służbowy, także do celów prywatnych

  • Realny wpływ na rozwój podległych placówek i całej organizacji

  • Udział i prowadzenie ciekawych projektów związanych z wdrażaniem nowych produktów i usług

  • Określoną ścieżkę rozwoju

Klient Pracuj.pl

Jesteśmy międzynarodową siecią sprzedaży detalicznej, będącą liderem w swojej branży w Polsce i na świecie. Obecnie, w związku ze stałym rozwojem, poszukujemy doświadczonych managerów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy