Oferta pracy

Dyrektor Regionu

Santander Bank PolskaO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie i realizowanie strategii biznesowej Regionu, wspierającą strategię Makroregionu i Banku;

  • wyznaczanie i systematyczne osiąganie celów biznesowych i jakościowych w Regionie i Makroregionie;

  • zarządzanie polityką personalną w podległej jednostce;

  • odpowiadanie za rozwój kompetencji pracowników;

  • tworzenie angażującego klimatu pracy w Regionie, Makroregionie, Banku;

  • rozumienie i stosowanie wartości Banku w każdym działaniu i decyzji;

  • budowanie zaangażowania, efektywności pracowników, odpowiadanie za zachowanie rotacji pracowników na określonym poziomie;

  • budowanie na lokalnym rynku markę Regionu oraz markę osobistą, jak i podległych pracowników.

Nasze wymagania

  • bierzesz odpowiedzialność za wyniki swojej jednostki jak i całego Banku;

  • masz odwagę w działaniu, a zapewnienie najlepszego doświadczenia pracownika i klienta jest dla Ciebie najwyższą wartością;

  • systematycznie dbasz o rozwój własny jak i rozwój ludzi w celu zapewnienia wyników biznesowych obecnych jak i przyszłych;

  • lubisz i potrafisz pracować z ludźmi nad ich rozwojem, tak aby integrować ich wokół wspólnych celów;

  • tworzysz pozytywną atmosferę pracy i klimat do współpracy zarówno w swojej jednostce jak i Banku;

  • łatwo adaptujesz się do zmian i nadajesz im szerszy kontekst w odniesieniu do strategii Banku i rynku;

  • cenisz pracę zespołową i chętnie współpracujesz z innymi ludźmi nad realizacją celów Banku;

  • masz minimum 5 letnie doświadczenie w bankowości, w tym 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym zespołem.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę i możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • bogatą ofertę benefitu samochodowego

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • jesteśmy otwarci na osoby z niepełnosprawnością

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników