Ta oferta pracy jest nieaktualna od 495 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Regionu

  • Katowice, dolnośląskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK Leasing & Financial Services odpowiada za rekrutacje w obszarze leasingu, faktoringu, windykacji, consumer finance oraz pośrednictwa finansowego. Mamy szerokie portfolio projektów na stanowiska specjalistyczne, eksperckie, menedżerskie i zarządcze, a także zespół doświadczonych, specjalizujących się w branży usług finansowych konsultantów. Dzięki temu, z sukcesem realizujemy rekrutacje zarówno dla firm budujących pozycję rynkową na polskim rynku, start-upów, jak i dojrzałych, międzynarodowych organizacji. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

    Dla naszego Klienta, jednej z wiodących firm leasingowych w Polsce,  dostarczającej kompleksowych rozwiązań finansowych, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

    miejsce pracy: Katowice

    Zadania:

    • Współtworzenie, uczestniczenie i nadzorowanie nad realizacją strategii sprzedaży w podległym Regionie;
    • Planowanie, realizacja i kontrola budżetu operacyjnego podległej jednostki organizacyjnej;
    • Ocenianie, motywowanie i rozwój podległych pracowników;
    • Podejmowanie decyzji i opiniowanie wybranych wniosków;
    • Akceptowanie odstępstw i zarządzanie jakością, w tym działania prewencyjne i wdrożenie rekomendacji audytu;
    • Opiniowanie projektów sprzedażowych;
    • Reprezentowanie Spółki przed kluczowymi dostawcami i klientami;
    • Uczestniczenie w pracach Komitetu Kredytowego.

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem, w tym min 3-letnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim;
    • Szeroka i praktyczna wiedza z zakresu leasingu;
    • Znajomość rynku leasingowego w Regionie;
    • Umiejętność zarządzania zespołem sprzedażowym;
    • Umiejętność efektywnego planowania działań handlowych;
    • Motywowanie i rozwijanie podległych pracowników;
    • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse, Zarządzanie);
    • Gotowość do odbywania podroży służbowych (prawo jazdy kat. B).

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Konkurencyjne wynagrodzenie złożone z części stałej oraz zmiennej, zależne od wyników sprzedaży;
    • Pakiet świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program rekreacyjno-sportowy);
    • Narzędzia pracy niezbędne na stanowisku (laptop, telefon, samochód);
    • Możliwość rozwoju zawodowego na ambitnym stanowisku pełnym wyzwań.

    Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.