Oferta pracy

Dyrektor Regionu Wschód

KAEFER S.A.

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór and prawidłową realizacją projektów w ramach Regionu w kraju i na rynkach zagranicznych

  • Przygotowanie i realizacja budżetu Regionu

  • Planowanie i realizacja strategii rozwoju w ramach Regionu

  • Pozyskiwanie nowych zleceń i bieżąca współpraca z klientami w kraju i na rynkach zagranicznych

  • Wybór i współpraca z podwykonawcami i dostawcami

  • Organizacja pracy podległego zespołu w ramach Regionu

  • Współpraca z centralnymi działami firmy w zakresie, m.in. analiz prawnych i raportowań finansowych

  • Wdrażanie efektywnych metod organizacji pracy i nowoczesnych technologii robót w ramach strategii Spółki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w realizacji projektów w branży budownictwa przemysłowego, udokumentowane sukcesami (znajomość branży izolacyjnej i rusztowaniowej będzie dodatkowym atutem)

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne

  • Prawo jazdy Kat. B oraz dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

  • Dobra znajomość j. angielskiego, znajomość innego j. obcego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy w grupie i samodzielnej organizacji pracy podległego zespołu

  • Znajomość zasad realizacji projektów na rynkach zagranicznych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość dalszego rozwoju w międzynarodowej korporacji o uznanej renomie na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premie z tytułu wyników Regionu

  • Elastyczne warunki pracy

  • Ciągły rozwój poprzez implementację działań opartych na strategii LEAN, która jako system zarządzania przedsiębiorstwem stanowi jeden z podstawowych filarów rozwoju Spółki

KAEFER S.A.

Firma KAEFER SA znajduje się w strukturach Grupy KAEFER - światowego koncernu technologicznego, reprezentowanego w ponad 50 krajach.

Jako wiodący dostawca najbardziej profesjonalnych, kompleksowych usług i rozwiązań dla przemysłu w zakresie izolacji technicznych, przemysłowych oraz prac rusztowaniowych i w związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce i na rynkach europejskich, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Dyrektor Regionu Wschód.

Przewiń do profilu firmy