Oferta pracy

Dyrektor Resortu

Holiday Park & ResortO firmie

  • Kamień Pomorski

    Kamień Pomorski, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • efektywne zarządzanie operacyjne (we współpracy z Zastępcą Dyrektora oraz Managerami/Liderami Działów) jednym z sześciu resortów sieci nad Morzem Bałtyckim

  • wdrażanie i nadzorowanie przestrzegania procedur wewnętrznych

  • zapewnienie najwyższego poziomu oferowanych usług

  • rekrutowanie oraz szkolenia podległych pracowników

  • kontrolowanie satysfakcji Gości, identyfikacja i rozwiązywanie problemów i wdrażanie programów naprawczych

  • zarządzanie kosztami w celu optymalizacji zysku operacyjnego

  • wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku dyrektorskim

  • skuteczne zarządzanie zespołem

  • dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych

  • znakomita organizacji pracy własnej i podległego zespołu

  • znajomość najlepszych praktyk branżowych

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • wynagrodzenie na poziomie 20 000 złotych

  • rozwój zawodowy związany z zarządzaniem nadbałtyckim resortem rozpoznawalnej marki, laureata nagród „Luksusowa Marka Roku 2020”, „Luksusowy Produkt Roku 2020” oraz „Najwyższa Jakość Roku 2020”

  • nastawienie na stabilną, długofalową współpracę (całoroczna funkcja) w oparciu o elastyczne formy umowy

  • strategiczne stanowisko dyrektorskie związane z zarządzaniem (przy wsparciu Zastępcy) kilkudziesięcioosobowym zespołem o szerokim przekroju stanowiskowym (w tym kadra kierownicza średniego szczebla)

  • dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, zniżki na posiłki)

  • samochód służbowy także do celów prywatnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • zniżki na posiłki

Holiday Park & Resort

Holiday Park & Resort to sieć sześciu luksusowych resortów nad polskim morzem, w których każdego dnia wakacje spędza ponad 9 tysięcy Gości. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie 6 lat zyskała pozycję lidera w swojej branży, a także otrzymała nagrody „Luksusowa Marka Roku 2020”, „Luksusowy Produkt Roku 2020” oraz „Najwyższa Jakość Roku 2020”. Starannie zaprojektowane miejsca noclegowe i bogata infrastruktura, idealnie wkomponowane w przyrodę w bliskiej odległości od morza, to wyjątkowe miejsce na rodzinne wakacje. Nasza sieć nieustająco się rozwija, jesteśmy w trakcie budowy największego w Europie kompleksu turystyczno-rozrywkowego w jednej z miejscowości na południu Polski.

Przewiń do profilu firmy