Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Rozwoju

Visimind Ltd Sp. z o.o.

11 00015 000 brutto / mies.
  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu Produkcyjnego w procesie realizacji projektu

  • Tworzenie nowych produktów i prezentacja u potencjalnych Klientów

  • Zarządzanie procesem przygotowania i koordynacji w projektach zlokalizowanych na terenie Polski i za granicą

  • Tworzenie koncepcji projektów

  • Przygotowanie i zarządzanie budżetem oraz harmonogramem projektów

  • Negocjacje w zakresie zawierania umów z pracownikami zewnętrznymi i innymi podwykonawcami w fazie przygotowania projektów

  • Koordynacja i nadzór nad pracą pracowników zaangażowanych w projekty

  • Kontrola zgodności projektów a także weryfikacja i wielobranżowa ocena rozwiązań projektowych

  • Koordynacja procedur formalnych

  • Współpraca z innymi działami w firmie i zarządzanie prawidłowym przebiegiem procesów w każdym z działów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów np. elektroenergetycznych, kolejowych, gazowych, budowlanych, drogowych lub pokrewnych

  • Doświadczenie we współpracy z Klientami

  • Umiejętność strategicznego zaplanowania i organizacji prowadzenia projektu w tym zaplanowania wejścia w nowe projekty

  • Wyższe wykształcenie w obszarze ( jednym z kilku): elektroenergetycznym, kolejowym, budowlanym, geodezyjnym, drogowym

  • Doświadczenie w tworzeniu nowych produktów i prezentacja ich u nowych Klientów

  • Zdolność płynnego i samodzielnego poruszania się w procesie projektowym

  • Potencjał do zarządzania zespołem. Mile widziane wcześniejsze doświadczenia w koordynowaniu pracy zespołu

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową ( min. B1)

  • Znajomość narzędzi pakietu MS Office

  • Umiejętności pozyskiwania nowych projektów, nawiązywania nowych relacji biznesowych

  • Pozytywne nastawienie cechujące się otwartością i szacunkiem

  • Pasja w działaniu

  • Kreatywność w ciągłym udoskonalaniu doświadczeń Klientów firmy

  • Umiejętność twórczego myślenia, tworzenia nowych produktów

  • Otwartość na wyjazdy służbowe

To oferujemy

  • Kompleksowe szkolenie wstępne z zakresu wykonywanych obowiązków

  • Ciekawą i rozwojową pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Dostęp do innowacyjnej wiedzy

  • Partycypowanie w projektach wykorzystujących nowoczesne technologie

  • Ciągłe poszerzanie wiedzy oraz umiejętności

  • Stabilne zatrudnienie

  • Przyjazną atmosferę i otwarte środowisko pracy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Zaplecze socjalne (ZFŚS), system benefitów - karty sportowe oraz ubezpieczenia grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Zapraszamy do przesyłania CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Visimind Ltd Sp. z o. o. będącą częścią Grupy Kapitałowej Visimind Group, od blisko 20 lat świadczy specjalistyczne usługi inżynieryjne, projektowe i doradcze oferując inteligentne rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki.

Bazując na nowoczesnych technologiach oraz tworząc zespół doświadczonych specjalistów, świadczymy kompleksowe usługi, realizując nawet najbardziej skomplikowane inwestycje. Łącząc wiedzę, doświadczenie i energię w działaniu, kreujemy nowe standardy dbając o wysoką jakość i terminowość powierzonych zadań.

Przewiń do profilu firmy