Oferta pracy

Dyrektor Rozwoju Regionu

Seris Klinet Sp z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Seris Konsalnet – lider na rynku w branży ochrony i usług utrzymania czystości

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy na terenie całego kraju kandydatów/tek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów w sektorze usług utrzymania czystości na podległym obszarze,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • promowanie produktów i usług oraz tworzenie pozytywnego wizerunku firmy,
  • tworzenie ofert handlowych oraz baz klientów,
  • negocjowanie warunków sprzedaży i przygotowywanie umów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w działach sprzedaży (preferowana branża: usługi utrzymania czystości)
  • łatwości w nawiązywaniu nowych relacji,
  • umiejętności negocjacji oraz prowadzenia prezentacji,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • dofinansowanie ubezpieczenia grupowego oraz zdrowotnego,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania cennych doświadczeń,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv za pomocą formularza kontaktowego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy