Oferta pracy

Dyrektor Rozwoju

Holiday Park O firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja strategii rozwoju marki Holiday Park & Resort

  • Inicjowanie i wdrażanie nowych projektów związanych z rozwojem firmy

  • Opracowywanie i optymalizacja wewnętrznych procedur i procesów

  • Podejmowanie działań mających na celu poprawę efektywności funkcjonowania organizacji

  • Analiza i raportowanie wskaźników kosztowych, sprzedażowych, jakościowych i poziomu satysfakcji Gości i podejmowanie adekwatnych działań projakościowych

  • Nawiązywanie współpracy z firmami zewnętrznymi i dostawcami

Nasze wymagania

  • Dolidne doświadczenie zawodowe na managerskim w stanowisku w branży turystycznej/hotelarskiej/gastronomicznej

  • Umiejętność zarządzania zarówno procesami, jak i projektami

  • Wysokie umiejętności w obszarze planowania i analiz biznesowych

  • Doskonała organizacja pracy własnej

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność oraz gotowość do podróży służbowych do naszych resortów (stanowisko łączy pracę w centrali w Poznaniu i wyjazdy nad morze)

To oferujemy

  • Długofalową, rozwojową współpracę w oparciu o umowę o świadczenie usług wraz z konkurencyjnym wynagrodzeniem

  • Możliwość korzystania z darmowego wypoczynku w resortach Holiday Park & Resort wraz z rodziną

  • Dofinansowanie pakiet benefitu (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, rabaty na usługi gastronomiczne w biurowcu w centrali oraz na terenie resortów)

  • Samochód służbowy także do celów prywatnych

  • Możliwość indywidualnego rozwoju biznesowego w dynamicznie rosnącej organizacji

  • Elastyczne godziny pracy, profesjonalne środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Holiday Park

Holiday Park & Resort to unikatowa na polskim wybrzeżu sieć obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych położonych kilka kroków od morza, w których komfort i relaks łączą się w jedność. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie czterech lat działalności stała się liderem w swojej branży. Prowadzimy obecnie 6 resortów i jesteśmy w trakcie budowy aparthotelu, w którym do dyspozycji oddamy 220 luksusowo wyposażonych apartamentów. Każdego wakacyjnego dnia w naszych resortach odpoczywa ponad 8 tysięcy Gości. Na terenie resortów znajdują się 4 restauracje, które w formie bufetowej wydają ok 5 tys posiłków każdego dnia.

Przewiń do profilu firmy