Dyrektor Rynku Inwestycji

Polski Holding Inwestycyjny S.A.O firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Polski Holding Inwestycyjny S.A. specjalizuje się w angażowaniu środków finansowych w produkty inwestycyjne, szczególnie: nieruchomości inwestycyjne, wierzytelności odszkodowawcze, wierzytelności hipoteczne. Spółka od momentu rozpoczęcia działalności stale dywersyfikuje obszary swoich przedsięwzięć, wyszukując nowe rozwiązania inwestycyjne w kolejnych segmentach. Powstałą Grupę spółek tworzą uznani specjaliści z dużym doświadczeniem w branży inwestycyjnej, budowlanej i finansowej. Dzięki kompetencjom oraz zaangażowaniu rozwijamy się i stale umacniamy swoją pozycję na rynku, dążąc do sukcesu, którym jest wspólna satysfakcja naszych Inwestorów, Klientów i Pracowników. Do Naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za rozwój sieci sprzedaży i realizację celów sprzedażowych.

Opis stanowiska:

  • Rozwój sieci sprzedaży i realizowanie planów sprzedaży
  • Stworzenie zespołu sprzedażowego w wyznaczonych lokalizacjach poprzez rekrutację menadżerów, doradców, zarządzanie podległymi zespołami, podnoszenie jego efektywności i zaangażowania
  • Stały nadzór nad rekrutacją sił sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych partnerów z branży inwestycyjnej, budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, opieka nad klientami strategicznymi
  • Prowadzenie rozpoznania rynku, analiza konkurencji, raportowanie
  • Współpraca z innymi działami firmy, w ramach budowania i utrzymywania wizerunku firmy na najwyższym poziomie

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży finansowej
  • Znajomość branży inwestycyjnej
  • Samodzielne planowanie działań sprzedażowych, umiejętność pozyskiwania inwestorów i partnerów inwestycyjnych
  • Rozwinięte kompetencje menadżerskie, zdolności efektywnego zarządzania, motywowania, wspierania i szkolenia podległego zespołu
  • Umiejętność wyznaczania oraz osiągania wyznaczonych celów
  • Proaktywna postawa biznesowa
  • Znajomość narzędzi marketingowych
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe – dodatkowy atut

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o współpracę lub kontraktu menadżerskiego
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez decyzyjne stanowisko pracy z jasno określonymi celami
  • Wynagrodzenie stałe połączone z progresywnym systemem premiowym
  • Premia kwartalna wynikająca z regulaminu wynagradzania
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pakiet socjalny np.: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, konkursy wewnętrzne.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
wejdź na naszą stronę www.phisa.pl i dowiedz się więcej

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy