Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Salonu Samochodowego - Marka Premium

  • Małopolskie, małopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 01.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Małopolskie 32987/001

    Osoba na tym stanowisku będzie zarządzać podległym salonem samochodowym w tym działami sprzedaży i serwisu, dodatkowo będzie zarządzać budżetem.

    Informacje o kliencie

    Dla naszego klienta, prężnie rozwijającego się dilera samochodowego marek premium, mającego sieć salonów w Polsce szukamy osoby na stanowisko Dyrektora Salonu Samochodowego, który zlokalizowany jest w województwie Śląskim. Osoba na tym stanowisku będzie zarządzać działami sprzedaży i serwisu przy raportowaniu bezpośrednio do zarządu holdingu.

    Opis stanowiska

    • Dbałość o funkcjonowanie salonu według wyznaczonych standardów
    • Zarządzanie i budowa podległych zespołów pracujących w działach sprzedaży i serwisu
    • Opracowywanie i realizacja założeń polityki sprzedażowej na lokalnym rynku
    • Aktywne pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych Klientów wspólnie z Zespołem Sprzedaży
    • Analizowanie danych, tworzenie raportów sprzedażowych, prezentacja wyników
    • Reprezentowanie Działu Sprzedaży w kontaktach ze Strategicznymi Klientami,
    • Śledzenie rynku i analizowanie działań konkurencji
    • Dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi klienta

    Profil kandydata

    • 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie wyższe, preferowane związane z zarządzaniem
    • Doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym i serwisowym
    • Potwierdzenia sukcesów w sprzedaży w branży motoryzacyjnej
    • Samodzielności w działaniu, zaangażowania i motywacji do przekraczania wyznaczanych celów
    • Zdolności przywódcze, umiejętność motywowania zespołu
    • Umiejętność szybkiego reagowania w warunkach wysokiej konkurencji
    • Wytrwałość w dążeniu do celu, zorientowanie na wyniki oraz wysoką jakość

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia wraz z premią
    • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozbudowującej się organizacji
    • Realny wpływ na dalszy rozwój organizacji
    • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców