Oferta pracy

Dyrektor Salonu / Sinsay / Galeria BEM

LPP S.A.O firmie

  • Legionowa 11, Zambrów
    Zambrów, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

LPP S.A.

Legionowa 11

Zambrów

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie podległym salonem

  • praca z produktem w oparciu o wyniki sprzedaży i standardy VM

  • realizacja wyznaczonego planu sprzedaży i innych KPI’s

  • budowanie i motywowanie zespołu

  • miła i profesjonalna obsługa klienta

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • lubisz modę i dobrze odnajdujesz się w pracy z produktem

  • potrafisz motywować innych i osiągać wyznaczone cele

  • jesteś elastyczna/y i dynamiczna/y w działaniu

  • komunikujesz się w języku angielskim

Mile widziane

  • posiadasz wyższe wykształcenie

To oferujemy

  • umowę o pracę (bez okresu próbnego)

  • ciekawą pracę w branży modowej

  • bony zniżkowe na zakupy w salonach LPP

  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w Centrali

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

LPP S.A.

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez ponad 25 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach, w tym w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Berlin, Tel Awiw czy Moskwa.

Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 24 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy