Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Serwisu Pojazdów Ciężarowych

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 21.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy największym dostawcą produktów i usług dla branży TSL w Polsce. Nasze początki sięgają 1996 roku – dziś zatrudniamy ponad 1400 osób w 23 oddziałach. Działamy zgodnie z filozofią Total Care, dostarczając klientom szereg produktów i usług dla ich biznesu. Posiadamy w swoim portfolio znane i cenione na całym świecie marki DAF, IVECO, KÖGEL, LAG i MAN. Dowiedz się o nas więcej na www.grupadbk.com.

    Chcesz się z nami rozwijać dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

    Dyrektor Serwisu Pojazdów Ciężarowych - Oddział Kraków

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska – co będzie należało do Twoich obowiązków:

    • Zarządzanie zespołem pracowników oddziału Kraków
    • Realizacja przyjętych celów budżetowych (KPI)
    • Budowanie relacji z klientami serwisu
    • Poszukiwanie możliwości wzrostu sprzedaży usług serwisowych na podległym terenie
    • Wprowadzanie rozwiązań podnoszących efektywność prac podległego zespołu
    • Nadzór, administracja nad infrastrukturą obiektu i powierzonym mieniem.
    • Koordynowanie pracy serwisu i współpracy z działami wspierającymi serwis i innymi Pionami biznesowymi Grupy DBK
    • Udział w spotkaniach i negocjacjach z kluczowymi partnerami biznesowymi
    • Kontrolowanie płatności i kontakt z działem księgowości

    Idealny kandydat to osoba, która:

    • posiada wykształcenie średnie / wyższe techniczne
    • ma doświadczenie na stanowisku menadżerskim
    • potrafi zarządzać pracą zespołową i brać odpowiedzialność za własne decyzje
    • jest zorientowana na realizację celów i zaangażowana
    • ma umiejętności budowania trwałych relacji z klientami
    • jest samodzielna w działaniu i gotowa na nowe wyzwania zawodowe
    • ma umiejętności planowania pracy zespołu i organizacji pracy własnej
    • w swojej pracy wykorzystuje biegle pakiet MS Office

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Umowę o pracę i motywujący system wynagrodzeń
    • Pakiet niezbędnych narzędzi na stanowisku
    • Możliwość zdobywania doświadczenia na rynku motoryzacyjnym
    • Pakiet szkoleń i rozwój zawodowy w ramach Grupy DBK

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając przycisk aplikuj

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Informujemy, że klikając w przycisk „Aplikuj” otrzymujesz dostęp do formularza, dzięki któremu możesz złożyć swoją aplikację wraz z CV. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu i CV na stanowisko wskazane w powyższym ogłoszeniu, zostały zawarte w formularzu aplikacyjnym.