Oferta pracy

Dyrektor Serwisu

ABPLANALP SP. Z O.O.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem Obsługi Serwisowej w celu najlepszej Obsługi Posprzedażowej Klientów Abplanalp

  • Odpowiedzialność za budżet podległego działu i optymalne jego wykorzystanie

  • Współpraca z Działem Sprzedaży w celu rozwoju biznesu

  • Odpowiedzialność za tworzenie i utrzymanie optymalnej struktury organizacyjnej działu

  • Odpowiedzialność za jakość realizowanych usług w podległym obszarze

  • Opracowywanie, wdrażanie i monitoring standardów i procedur operacyjnych i technicznych

  • Zarządzanie podległym personelem poprzez wyznaczanie celów i zadań, a także wdrażanie praktyk zarządczych

  • Dbanie o rozwój umiejętności podległego zespołu oraz cykliczna ocena postępów

  • Realizacja polityki personalnej we współpracy z działem HR (rekrutacja, rozwój, ocena, szkolenia, system motywacyjny, sukcesja)

  • Wdrażanie działań optymalizacyjnych

  • Zarządzanie projektami strategicznymi oraz nadzór nad realizacją mniejszych inicjatyw działowych

  • Współtworzenie strategii rozwoju firmy i aktywne uczestnictwo w tworzeniu jej przewagi konkurencyjnej

Nasze wymagania

  • Poparte sukcesami doświadczenie na stanowisku menedżerskim minimum 5 lat

  • Doświadczenie we wdrażaniu procesów optymalizacyjnych

  • Doświadczenie w zarządzaniu rozporoszoną strukturą

  • Doświadczenie w obszarze zarządzania dostarczaniem usług technicznych/serwisowych

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Dobra znajomość języka angielskiego (kontakt z dostawcami na całym świecie)

  • Wysoka kultura osobista, etyka zawodowa i standardy własne

  • Doświadczenie w zarządzaniu kompetencjami pracowników i pracy nad rozwojem pracowników

  • Umiejętność motywowania zespołu do osiągania wysokich wyników

  • Nastawienie na pracę zespołową i kulturę pracy zespołowej

  • Umiejętność budowania zaangażowania poprzez wykorzystywanie różnych narzędzi pracy

  • Umiejętność w przekonywaniu pracowników z różnych poziomów organizacji do prezentowanego stanowiska w sprawie

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Samochód służbowy

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Abplanalp Sp z o.o. to jedna z największych firm w Europie Środkowej od ponad 40 lat dostarczająca nowoczesne technologie światowych producentów w zakresie obróbki metali. Dostarczamy rozwiązania technologiczne gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, ogromne doświadczenie, kompleksowa oferta i wsparcie technologiczne, a przede wszystkim identyfikacja potrzeb Klienta stanowią o wyjątkowości naszych usług.

Przewiń do profilu firmy