Oferta pracy

Dyrektor Serwisu

KONE Sp. z o.o.O firmie

  • Północna 15, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

KONE Sp. z o.o.

Północna 15

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem doświadczonych kierowników i specjalistów odpowiedzialnych serwis urządzeń dźwigowych w regionie południowej Polski;

  • Zapewnienie celów operacyjnych oraz wysokiego poziomu satysfakcji klientów;

  • Odpowiedzialność za planowanie i realizację budżetu;

  • Dbanie o zapewnienie kluczowych wskaźników efektywności;

  • Dbanie o markę KONE zapewniając ścisłe przestrzeganie zasad bezpiecznej pracy, zgodnie z przepisami branżowymi oraz politykami KONE.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy kandydatów, którzy mają doświadczenie w zarządzaniu zespołem, posiadają kompetencje managerskie pozwalające z sukcesem motywować i rozwijać swoich pracowników;

  • Doświadczenie operacyjne w branży technicznej;

  • Dobre rozumienie wskaźników biznesowych oraz czynników wpływających na satysfakcję klienta;

  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem serwisem;

  • Doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem;

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji zarówno w języku polskim jak i angielskim

To oferujemy

  • Bycie częścią globalnej organizacji, która aktywnie wspiera Twoją karierę;

  • Możliwość pracy z innowacyjnymi technologiami jak Inteligentny Serwis 24/7;

  • Roczny bonus zależny od realizacji celów;

  • Samochód służbowy;

  • Dodatkowe benefity: ubezpieczanie medyczne oraz ubezpieczenie na życie (z możliwością rozszerzenia usługi na członków rodziny); system kafeteryjny MyBenefit (włączając Multisport); dofinansowanie nauki j. angielskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • system kafeteryjny MyBenefit

KONE jest pracodawcą zapewniającym równe szanse, równe traktowanie wszystkim osobom bez względu na rasę, płeć, religię, kolor skóry, pochodzenie narodowe, wiek, stan cywilny lub niepełnosprawność. W KONE koncentrujemy się na tworzeniu innowacyjnej i opartej na współpracy kulturze pracy, w której cenimy wkład każdej osoby. Zaangażowanie pracowników jest dla nas kluczowym obszarem zainteresowania, gdzie zachęcamy do uczestnictwa, wymiany informacji oraz pomysłów. W KONE staramy się budować i pielęgnować kulturę, która promuje i ceni różnorodność. Napędza to nasze innowacje i zbliża nas do klientów oraz społeczności, którym służymy. Przestrzegamy etycznych praktyk biznesowych. Staramy się rozwijać kulturę współpracy, w której współpracownicy ufają sobie i szanują się nawzajem, a dobre wyniki są doceniane. Będąc doskonałym miejscem do pracy, z dumą oferujemy możliwości, które pomogą Ci budować karierę, osiągnąć osobiste cele oraz pozwolą prowadzić zdrowe i zrównoważone życie. Razem możemy sprawić, że KONE będzie doskonałym miejscem pracy, a miasta lepszymi miejscami do życia.

Przewiń do profilu firmy