Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor sieci detalicznej

LIQUIDER POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Jasin (pow. poznański)

    Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i nadzór nad siecią detaliczną oraz franczyzową (łącznie ok. 100 punktów),

  • Zarzadzanie pracą kierowników regionalnych,

  • Realizacja strategii sprzedażowej Firmy oraz odpowiedzialność za osiąganie założonych celów,

  • Planowanie i analiza procesów sklepowych,

  • Odpowiedzialność za wynik finansowy sieci,

  • Monitorowanie działań konkurencji,

  • Nieustanna praca nad wzmacnianiem marki własnej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu siecią sprzedaży detalicznej,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności menedżerskie, przywódcze oraz inteligencja emocjonalna,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w strukturze rozproszonej (min. 50 osób),

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Orientacja na cele i wyniki,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,

  • Gotowość do podróży służbowych,

  • Znajomość MS Office.

Mile widziane

  • Doświadczenie w rozwoju sieci franczyzowej.

To oferujemy

  • Samochód służbowy,

  • Telefon,

  • Realny wpływ na kreowanie rozwiązań w Spółce.

Jesteśmy firmą produkcyjno – handlową w 100% z kapitałem polskim, posiadającą znaczącą pozycję na rynku, prężnie rozwijającą się od wielu lat.

Przewiń do profilu firmy

W związku z bardzo szybkim rozwojem własnej sieci sprzedaży detalicznej, poszukujemy pracownika do działu detalicznego, którzy tak jak my chcą uczestniczyć w rozbudowie i ekspansji spółki zarówno na rynku krajowym, jak międzynarodowym. Dołącz do naszego zespołu, jako: Dyrektor sieci detalicznej