Oferta pracy

Dyrektor Sieci Hoteli Rozproszonych

ARCHE S.A.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Grupa Arche w związku z nowymi projektami poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Cała Polska

Opis Stanowiska

  • Zorganizowanie od podstaw nowego pomysłu biznesowego hoteli rozproszonych,
  • Przygotowanie strategii sprzedażowej i marketingowej,
  • Przygotowanie i adaptacja miejsc pod przedmiotową działalność w całej Polsce,
  • Pozyskiwanie nowych terenów pod inwestycje i ich kompleksowe przygotowanie,
  • Uzyskiwanie niezbędnych zgód i pozwoleń,
  • Rekrutacja personelu,
  • Koordynowanie sprzedaży,
  • Maksymalizacja zysku,
  • Przygotowanie i realizacja planów budżetowych dla całego przedsięwzięcia,
  • Sporządzanie raportów i analiz, badanie konkurencji,
  • Reprezentowanie przedsięwzięcia oraz aktywne działania PR.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w hotelarstwie na stanowisku kierowniczym,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Kreatywność i innowacyjność,
  • Znajomość nowoczesnych sposobów e-marketingu i sprzedaży na odległość,
  • Znajomość współczesnych systemów hotelowych i rezerwacyjnych, PMS,
  • Praktyczne umiejętności w zarządzaniu projektami i podległym personelem,
  • Zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów,
  • Bardzo dobra umiejętność automotywacji,
  • Podstawowej wiedzy technicznej, znajomości przepisów BHP, PPoż, wymagań Sanepid,
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów,
  • Znajomości języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach i inwestycjach,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • Pracę w stabilnie rozwijającej się firmie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Arche S.A. z siedzibą w Warszawie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.

Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest Arche S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 361. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane osobowe zostaną trwale usunięte w ciągu trzech miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy