Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Sieci Partnerskiej Energia Elektryczna

TALIO sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa agencyjna
10 00034 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 00034 000 netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Stale rozbudowywać strukturę sprzedażową,

  • Zarządzać podległym zespołem Partnerów Handlowych,

  • Prowadzić aktywną sprzedaż energii elektrycznej dla klientów z sektora B2B (energia z źródeł konwencjonalnych jak i OZE)

  • Doradztwo w zakresie niższych kosztów związanych z energią elektryczną i dystrybucją energii, produkty techniczne

  • Realizować plany sprzedaży,

  • Dbanie o rentowność, ciągłość i terminowość realizacji celów i budżetu firmy

  • Odpowiadać za procesy, których celem jest zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta,

  • Budować pozytywny wizerunek firmy na rynku z godnie z polityką firmy,

  • Realnie wpływać na tworzenie i realizację strategii pracy,

  • Zbudować największą sieć sprzedaży energii elektrycznej w Polsce,

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży,

  • Doświadczenie w zarządzaniu i budowie kanału partnerskiego, prowadzeniu rekrutacji na stanowiska sprzedażowe i/lub wdrażaniu nowych pracowników,

  • Minimum 2 -letnie doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej

  • Znajomość środowiska biznesowego partnerów sprzedających energię elektryczną, Posiadanie samodzielności w działania oraz dobrą organizacją pracy

  • Mających cechę aktywnego słuchania, obserwacji i podejmowania decyzji

  • Silna orientacji na realizację celów własnych i zespołu

To oferujemy

  • praca w standardach międzynarodowej korporacji

  • wynagrodzenie podstawowe + premia kwartalna za realizacje celu

  • samochód + karta paliwowa

  • komputer + telefon

  • nielimitowane zarobki

  • udział w zbudowaniu największej i najlepszej sieci sprzedaży energii elektrycznej

  • realizację osobistych ambicji zawodowych i finansowych

O nas

Orange Energia, to największy niezależny sprzedawca energii elektrycznej w Polsce. Z prądu od Orange korzysta codziennie ponad 120 tys. klientów i każdego miesiąca przybywa kilka tysięcy kolejnych.

Należymy do grupy kapitałowej EWB, największego agenta sprzedaży Orange Energii w Polsce południowo-wschodniej.

Doświadczenie w branży energetycznej zbieramy od 2012 roku, poprzez prace w różnych podmiotach obrotu energią elektryczną.

W naszej działalności kierujemy się najwyższymi standardami i wysoką etyką zawodową naszych pracowników i partnerów.

Rozwijamy specjalistów w obszarze profesjonalnego doradztwa w zakresie sprzedaży energii elektrycznej , oraz instalacji Fotowoltaicznych .