Oferta pracy

Dyrektor Sieci Sprzedaży

Intersport Polska S.A.O firmie

Intersport Polska S.A.

382

Cholerzyn (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie grupą kierowników regionalnych,

  • Wsparcie działań podległych salonów na obszarze całej Polski oraz stałe zwiększanie ich efektywności biznesowej,

  • Przeprowadzanie audytów operacyjnych,

  • Współtworzenie i realizacja celów biznesowych spółki,

  • Kontrola realizacji wskaźników KPI,

  • Rozwijanie kompetencji zawodowych podległych pracowników,

  • Zapewnienie skutecznej komunikacji w obrębie struktury firmy,

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie, poparte sukcesami i referencjami, na stanowisku managerskim w branży retail,

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia),

  • Praktyczna wiedza z zakresu skutecznego budowania zespołu i integrowania go wokół wspólnych celów sprzedażowych i jakościowych,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • Gotowość podjęcia pracy w środowisku pełnym wyzwań,

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • Dowolna forma współpracy.

  • Stabilność zatrudnienia.

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań.

  • Dynamiczne i przyjazne środowisko pracy.

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

INTERSPORT jest światową znaną i cenioną sportową marką detaliczną. INTERSPORT tworzy zespół, których łączy jedno - pasja do sportu i chęć dzielenia sią nią z innymi.

Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie!

Przewiń do profilu firmy

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać już teraz poprzez elektroniczny system rekrutacji. Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje, jednakże informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane.