Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Sieci Sprzedaży

  • Zabrze, Katowice, śląskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 10.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym
    rozwojem firmy, do naszego
    zespołu poszukujemy osoby
    na stanowisko:

    Dyrektor sieci sprzedaży

    Miejsce pracy: Zabrze / Katowice
    (także praca mobilna na terenie województwa śląskiego)

    Miejsce pracy: Katowice, Zabrze
    Piekarnia Ciastkarnia KŁOS to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni
    w województwie śląskim. Piekarnia Ciastkarnia KŁOS jest firmą rzemieślniczą o charakterze rodzinnym,
    która nieprzerwanie od 1990 roku tworzy markę, dbając o najwyższą jakość produktów i zadowolenie Klientów.
    Więcej informacji o firmie na stronie www.piekarniaklos.pl
    Opis stanowiska:
    Osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za koordynację pracy sieci sklepów własnych firmy i aktywne działanie na rzecz wzrostu sprzedaży produktów firmy KŁOS.

    Kluczowe zadania na stanowisku Dyrektora Sieci Sprzedaży:
    • Koordynacja i kontrola funkcjonowania sieci sklepów własnych (województwo śląskie);
    • Tworzenie analiz, strategii oraz planów sprzedaży;
    • Osiąganie wyznaczonych celów oraz wyników sprzedaży;
    • Inicjowanie działań zwiększających obrót i zysk firmy;
    • Organizacja i nadzór nad nowo otwieranymi sklepami;
    • Nadzór i bieżąca kontrola realizacji budżetu;
    • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji;
    • Zarządzanie podległym zespołem;
    • Współpraca z zarządem w celu realizacji strategii.
    Wymagania:
    • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w zarządzaniu sklepami detalicznymi - warunek konieczny: doświadczenie w handlu detalicznym w branży FMCG;
    • Duża motywacja i zorientowanie na działanie;
    • Umiejętność planowania i analitycznego myślenia;
    • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem, który pełni funkcje kierownicze;
    • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji;
    • Orientacja na wynik finansowy;
    • Sumienność i wytrwałość w dążeniu do celu;
    • Znakomita komunikacja i organizacja pracy własnej;
    • Dyspozycyjność;
    • Prawo jazdy kat. B.
    Oferujemy:
    • Ciekawą, dynamiczną pracę w kompetentnym zespole;
    • Samodzielność w realizacji zadań;
    • Niezależność finansową, stałe wynagrodzenie + prowizja zależna od wyników;
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.
    O sile i rozwoju naszej firmy decydują ludzie w niej zatrudnieni, więc dołącz do nas!

    Sposób kontaktu: Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie aplikacji
    za pomocą przycisku pod ogłoszeniem „APLIKUJ TERAZ”.
    Prosimy o dopisanie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    PROCESY REKRUTACYJNE:
    Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - dalej zwane RODO), informujemy, że:
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KŁOS M.KURZYCA SPÓŁKA JAWNA, 40-664 KATOWICE, UL. KOSTKI NAPIERSKIEGO 43, TEL. 32 810 1234,
    E-MAIL: [email protected], NIP: 954-264-02-26, REGON: 240952737 zwany dalej „Administratorem".
    1. Kontakt z Pełnomocnikiem Ochrony Danych: [email protected], tel. 32 810 12 34
    2. Pani/Pana dane osobowe podane do procesu rekrutacyjnego będą przetwarzane na jego potrzeby zgodnie z art. 221 Kodeksu Pracy oraz 6 ust. 1 lit. c i f (prawnie uzasadnione interesy realizowane przez spółkę - mogą Państwo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw - z przyczyn związanych ze swoją szczególną sytuacją - wobec przetwarzania swoich danych opartych na tej podstawie) RODO. Dane z procesów rekrutacyjnych przetwarzane będą do 6 miesięcy od zakończenia danego procesu. W przypadku Pana/Pani zgody dane będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust.l lit. a RODO.
    WAŻNE!
    W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu ich cofnięcia.
    Dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody.
    1. Przysługują Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do uzyskania kopii danych.
    2. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    3. Informujemy, że odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy działu właściwego ds. pracowniczych, ale również Zarząd Spółki czy ewentualny bezpośredni przełożony lub inna osoba do tego upoważniona.
    4. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
    5. Informujemy, że Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również nie będą wykorzystywane do profilowania.
    6. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie związane z brakiem możliwości udziału w procesach rekrutacyjnych.