Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Sieci Sprzedaży

Bank Spółdzielczy we WschowieO firmie

Bank Spółdzielczy we Wschowie

Daszyńskiego 19

Wschowa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie strategii i planów sprzedaży,

  • zapewnienie realizacji celów sprzedażowych,

  • optymalizację procesów sprzedażowych,

  • badanie i analizowanie rynku w celu właściwego wykorzystania możliwości biznesowych,

  • zarządzanie kluczowymi wskaźnikami efektywności,

  • aktywizację dyrektorów/kierowników Oddziałów w życiu Banku,

  • dzielenie się dobrymi praktykami w celu osiągnięcia zaplanowanych zadań sprzedażowych,

  • wykonywanie kontroli wewnętrznych zgodnie z procedurami Banku,

  • budowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie i marketing),

  • doświadczenia w sektorze bankowości lub innych instytucjach finansowych,

  • umiejętności identyfikowania potrzeb i oczekiwań klientów,

  • umiejętności marketingowych, technik negocjacji i aktywnej sprzedaży produktów bankowych, nastawienia na cel i odpowiedzialności w działaniu,

  • umiejętność zarządzania powierzonym budżetem,

  • wysokiej kultury osobistej, zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych,

  • otwartości na zmiany,

  • prawa jazdy.

To oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów,

  • możliwość współtworzenia wizji rozwoju Banku

  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy,

  • pakiet benefitów pozapłacowych,

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Bank Spółdzielczy we Wschowie jest jednym z liderów wśród Banków Spółdzielczych w Polsce. Jako Bank uniwersalny z wyłącznie polskim kapitałem budujemy wiarygodne i długotrwałe relacje z naszymi klientami. Zatrudniamy ponad 200 osób w 18 oddziałach na terenie województwa lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego.

Przewiń do profilu firmy