Logo Pracuj.pl

Dyrektor Sklepu (Praga-Czechy)

eobuwie.plO firmie

  • Jelenia Góra
    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie grupą managerów i sprzedawców do 50 osób,
  • Kompleksowe i efektywne zarządzanie sklepem o powierzchni ponad 1500 m2,
  • Rekrutacje, szkolenia, wyłanianie potencjałów,
  • Planowanie długoterminowe,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Bieżące raportowanie wyników,
  • Przestrzeganie wyznaczonych standardów,
  • Optymalizowanie kosztów sklepu,
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta,
  • Dbanie o wizerunek sklepu,
  • Współpraca z centralą firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wyższe wykształcenie (preferowane zarządzanie, ekonomia),
  • Znajomość języka czeskiego i polskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Gotowość do relokacji do Pragi (Czechy) - warunek konieczny,
  • Znajomość zasad zarządzania salonem w celu zapewnienia najwyższych standardów aktywnej obsługi klienta,
  • Znajomość technik sprzedaży,
  • Umiejętność analizy raportów sprzedaży,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Umiejętność delegowania i egzekwowania zadań,
  • Znajomość MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,
  • Wiedza i zainteresowania aktualnymi trendami w modzie,
  • Gotowość do odbycia 4-6 -tygodniowego szkolenia stanowiskowego we wskazanym mieście w Polsce.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży fashion

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • bony żywieniowe
  • przyjazna atmosfera
  • program poleceń dla pracowników
  • stabilne warunki zatrudnienia

eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl. Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line.

Dyrektor Sklepu (Praga-Czechy), Jelenia Góra