Oferta pracy

Dyrektor Sklepu - Stażysta/ka

Castorama Dyrekcja Generalna

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie do objęcia funkcji Dyrektora Sklepu poprzez współpracę z Dyrektorem Sklepu w zakresie wykonywanych przez niego obowiązków związanych z:

  • zapewnieniem funkcjonowania sklepu zgodnie z obowiązującym prawem oraz standardami firmy

  • realizowaniem celów sprzedaży oraz zapewnienie prawidłowego, dostosowanego do sprzedaży poziomu i struktury zapasu

  • budowaniem wizerunku oraz realizacją strategii handlowej firmy na lokalnym rynku

  • zawieraniem umów w ramach udzielonych pełnomocnictw

  • zarządzaniem personelem sklepu poprzez: rekrutację, motywowanie, rozwój wiedzy i umiejętności

Nasze wymagania

  • gotowość do zmiany miejsca zamieszkania na terenie całej Polski

  • wykształcenie min. średnie, wyższe będzie dodatkowym atutem

  • bardzo dobra znajomość MS Office

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz planistyczne

  • zaangażowanie

To oferujemy

  • uczestnictwo w wewnętrznym programie rozwojowym przygotowującym do roli

  • wspaniałą i nieformalną atmosferę pracy

  • szereg szkoleń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • platforma kafeteryjna

Castorama to największa w Polsce sieć sklepów typu Home Improvement (DIY). Od lat umożliwiamy milionom Polaków poprawę warunków mieszkaniowych.

Jesteśmy częścią Grupy Kingfisher, która posiada obecnie ponad 1300 sklepów, łącznie w 8 krajach.

Przewiń do profilu firmy