Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor Sprzedaży B2B

Advisory Group TEST Human ResourcesO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Dyrektor

Dla naszego Klienta, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Dyrektor Sprzedaży B2B.

Region:
Kraków, małopolskie
Dyrektor Sprzedaży B2BNumer ref.: 7437

Obowiązki:

  • Tworzenie strategii, planów oraz oferty sprzedaży dla klienta biznesowego
  • Zarządzanie zespołem Regionalnych Kierowników Sprzedaży i Doradców Handlowyc w sektorze B2B
  • Odpowiedzialność za wynik sprzedażowy podległego Zespołu
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami Firmy
  • Rozwijanie kompetencji sprzedażowych w podległym Zespole
  • Szkolenie, wdrażanie i praca z doradcami handlowymi w terenie
  • Ciągła analiza i wdrażanie procesów zapewniających wysoką efektywność sprzedaży
  • Ciągły monitoring rynku i działań konkurencji

Wymagania:

  • Mocne doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu rozproszonymi strukturami sprzedażowymi B2B
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (sprzedaży OZE będzie dodatkowym atutem)
  • Odnoszenie sukcesów sprzedażowych B2B
  • Silna orientacja na realizację celów oraz zarządzanie poprzez cele
  • Wysoko rozwinięte zdolności managerskie
  • Doświadczenie i łatwość nawiązywania relacji biznesowych
  • Zaangażowanie i umiejętność motywowania
  • Dynamika w działaniu
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do pracy w terenie (Polska)

Oferujemy:

  • Pracę w szybko rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjne świadczenia pozapłacowe

Ogłoszenie archiwalne