Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor Sprzedaży B2B (Usługi)

HRK S.A.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Dla naszego Klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Dyrektora Sprzedaży B2B.

Dyrektor Sprzedaży B2B (usługi)

Zadania:

  • przygotowywanie strategii oraz ofert handlowych dla klientów biznesowych,
  • koordynacja i nadzór pracy podległego zespołu (ok. 50 osób),
  • wsparcie zespołu w realizacji budżetów, również poprzez podejmowanie samodzielnych działań handlowych,
  • budowanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami,
  • rozwijanie kompetencji sprzedażowych wśród pracowników,
  • odpowiedzialność za wdrażanie nowych pracowników, bieżące wsparcie w pierwszych tygodniach pracy,
  • ciągła analiza i aktualizacja procesów zapewniających wysoką efektywność sprzedaży,
  • analiza i stały monitoring rynku i działań konkurencji.

Wymagania:

  • min. 5 letnie doświadczenie na analogicznym lub o zbliżonym zakresie obowiązków stanowisku,
  • doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu rozproszonymi strukturami sprzedażowymi,
  • doświadczenie w sprzedaży B2B poparte sukcesami,
  • silna orientacja na realizację celów,
  • wysoko rozwinięte zdolności managerskie; umiejętność budowania skutecznych zespołów sprzedażowych,
  • energia i dynamika w działaniu, umiejętność motywowania podległego zespołu,
  • dyspozycyjność do pracy na terenie całego kraju.

Oferujemy:

  • umowa o pracę lub B2B,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • samodzielne i dedyzyjne stanowisko,
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Ogłoszenie archiwalne