Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży B2B w branży fotowoltaicznej

REVEST CAPITAL SOURCESO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Dyrektor

Opis stanowiska:

  • tworzenie i aktywne zarządzanie strategią sprzedażową dla sektora B2B
  • kreowanie strategii
  • rekrutowanie (przy wsparciu działu HR), zbudowanie i zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • pozyskiwanie klientów i analiza rynku
  • negocjacje handlowe
  • raportowanie wyników sprzedażowych

Co firma oferuje:

  • objęcie kluczowej pozycji, w której otrzymasz samodzielność
  • możliwość realizowania własnych pomysłów i strategii sprzedażowych
  • zdobycie doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie na bardzo atrakcyjnym rynku fotowoltaiki
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyniku sprzedażowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracy B2B
  • samochód służbowy
  • wsparcie marketingowo – produktowe
  • szkolenie merytoryczne
  • fajną atmosferę wśród ambitnych i młodych ludzi

Wymagane kompetencje:

  • doświadczenie na stanowisku menedżerskim/dyrektorskim
  • kompetencje managerskie w obszarze zarządzania zespołem
  • doświadczenie w pracy z zespołem sprzedażowym
  • doświadczenie w przygotowaniu i realizowaniu strategii handlowej
  • zdolności analityczne, negocjacyjne i interpersonalne
  • determinacja, samodzielność, nastawienie na cele
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy