Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży

HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

20 00025 000 brutto / mies.
  • Bolechowo-Osiedle (pow. poznański)

    Bolechowo-Osiedle (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest firma technologiczna, która od 25 lat dostarcza komponenty do branży elektronicznej, automatyki przemysłowej, automotive i pokrewnych. Swoim klientom proponują kompleksowe rozwiązania z zakresu produkcji, doradztwa oraz serwisu. Firma prowadzi aktywną sprzedaż w ponad 20 krajach na świecie.

Dynamiczny rozwój, ambicje silniejszego wyjścia na rynki zagraniczne oraz wzmocnienie pozycji lidera w docieraniu do kluczowych producentów to kluczowe wyzwania dla przyszłego Dyrektora Sprzedaży.

Jeśli posiadasz doświadczenie w branży technicznej, jesteś urodzonym organizatorem, szybko myślisz i działasz, a Twoim ulubionym uczuciem jest „dowiezienie” celu, to znaczy, że czytasz odpowiednie ogłoszenie!

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie pracy działu sprzedaży (25 handlowców)

  • Opracowywanie strategii sprzedaży (osiągniecie celu na rozwój wzrostu sprzedaży rok do roku)

  • Kooperacja z kluczowymi działami w firmie (Dział Zakupów, Produkcja, Księgowość)

  • Wspieranie zarządu firmy w budowaniu nowej kultury organizacyjnej opartej na modelu otwartości i współpracy

  • Analiza potencjału firmy oraz wyznaczenie nowej strategii rozwoju

  • Współpraca z działem marketingu i zaplanowanie działań na najbliższe miesiące

  • Analiza obecnego procesu sprzedaży oraz optymalizacja

  • Zwiększenie liczby kluczowych klientów firmy

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na kierowniczym/dyrektorskim stanowisku w dziale sprzedaży firmy technologicznej

  • Doświadczenie w branży technicznej – sprzedaż rozwiązań technicznych dla branży elektronicznej, automatyki przemysłowej, branży automotive i pokrewnych

  • Umiejętności w budowaniu i motywowaniu zespołów handlowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

  • Wykształcenie wyższe (kierunki techniczne, ekonomia, zarządzanie)

  • Gotowość do pracy stacjonarnej w siedzibie firmy w okolicy Poznania oraz wyjazdów służbowych - również zagranicznych

Mile widziane

  • Jeśli dodatkowo jesteś silnym liderem, masz wybitne kompetencje sprzedażowe, odnosisz sukcesy na tym polu, a ponadto potrafisz zarazić innych tą wiedzą, to znak, że powinniśmy porozmawiać! Szukamy lidera, rozumiejącego procesy w dużym przedsiębiorstwie i mającego naturalne cechy przywódcze.

Pracodawca oferuje

  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy niedaleko Poznania

  • Bardzo samodzielne stanowisko z możliwościami dalszego rozwoju kompetencji

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 20 – 25 tys. zł brutto na UoP + bonus roczny

  • Narzędzia niezbędne do komfortowego wykonywania pracy – laptop, telefon

  • Samochód służbowy (możliwość użytkowania również do celów prywatnych)

  • Możliwość dołączenia do firmy zatrudniającej ponad 700 osób

  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku (z możliwością pracy hybrydowej)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • możliwość uzyskania uprawnień

Rekrutacja

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 45-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.