Oferta pracy

Dyrektor sprzedaży

MyWam Kupiec, Bartold, Angres Spółka JawnaO firmie

MyWam Kupiec, Bartold, Angres Spółka Jawna

Szczecińska 10

Chorzów

MyWam Kupiec, Bartold, Angres sp.j.

Producent wózków dla dzieci z niepełnosprawnościami, firma MyWam z siedzibą w Chorzowie poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • zarządzanie podległym zespołem (13 osób), BOK, Sprzedaż, Magazyn, Marketing
  • tworzenie i realizacja planów sprzedażowych oraz budżetowych
  • rozwijanie sprzedaży w kanale sprzedaży bezpośredniej, hurtowej, eksportowej
  • dbanie o ciągły rozwój i motywację podległego zespołu
  • analiza i raportowanie realizacji celów i zadań
  • gotowość do podróży służbowych w Polsce i zagranicą
  • przygotowanie propozycji budżetów kosztowych Spółki
  • przygotowanie i udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych
  • rozwój działu handlowego, zatrudnianie nowych handlowców
  • rozwój eksportu, organizacja targów branżowych
  • umiejętność prowadzenia ważnych rozmów i prezentacji, umiejętność wystąpień publicznych

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowiskach managerskich
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podróży w Polsce i zagranicą
  • wysoko rozwinięte umiejętności managerskie, poparte doświadczeniem praktycznym w zarządzaniu zespołem
  • zdolności analityczne
  • kreatywność i otwartość na zmiany

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niekorporacyjne środowisko pracy, możliwość kreowania i tworzenia otoczenia
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • samochód służbowy oraz pozostałe niezbędne narzędzie pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy