Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Movie Investments Agnieszka Maleszewska-Golińska z siedzibą w Białymstoku przy ul. Zwycięstwa 26C (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Sprzedaży

Movie Investments Agnieszka Maleszewska-Golińska

5 00050 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 16 gru 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • utrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych z Klientami

  • raportowanie o wynikach swojej pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta (sektor bankowy/finansowy, ubezpieczeniowy, mile widziana obsługa Klienta Zamożnego)

  • wykształcenia minimum średniego

  • umiejętności aktywnego pozyskiwania Klientów

  • skuteczności w wyznaczaniu priorytetów

  • własnej inicjatywy, przedsiębiorczości, umiejętności samoorganizacji pracy oraz wysokiej kultury osobistej

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B

  • przejrzysty i atrakcyjny system rozliczania - wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy, brak podstawy

  • elastyczne godziny pracy

  • dużą samodzielność i swobodę pracy

  • wsparcie i przyjazną atmosferę

  • możliwość rozwoju kompetencji menedżerskich

  • spotkania integracyjne

O nas

Movie Investments to rozwijająca się firma z branży filmowej. Specjalizujemy się w finansowaniu produkcji filmowych. Promujemy alternatywne rozwiązanie na rynku w postaci pomnażania swojego kapitału. Naszą misją jest współtworzenie najciekawszych projektów filmowych przy udziale największych gwiazd polskiego kina. Jeżeli lubisz wyzwania, jesteś otwarty na nowe kierunki rozwoju, posiadasz umiejętności sprzedażowe lub potrafisz dotrzeć tam gdzie innym się nie udało nie czekaj tylko już dziś dołącz do naszego Zespołu.