Logo Pracuj.pl

Dyrektor sprzedaży

Klient Pracuj.plO firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta na stanowisko Dyrektora sprzedaży.

Twój zakres obowiązków

  • Definiowania długoterminowej strategii biznesowej i wyznaczania kierunków rozwoju na rynku enterprise
  • Opracowywanie oraz realizacja strategii sprzedaży produktów i usług
  • Planowanie i realizacja budżetu sprzedażowego
  • Dbanie o rozwój i motywowanie zespołu sprzedażowego
  • Negocjacje kluczowych kontraktów handlowych
  • Monitorowanie oraz analiza rynku i konkurencji w celu podnoszenia efektywności sprzedaży
  • Współpraca z zarządem nad rozwojem biznesu

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowiskach zarządczych w dziale sprzedaży w branży nowych technologii
  • Wysokie kompetencje w ramach utrzymania relacji z Klientami – rozumienie biznesu, strategicznych celów jakie realizuje Klient, umiejętność pokazania Klientowi perspektywy korzyści ze wzajemnej współpracy
  • Umiejętność tworzenia planów biznesowych i wdrażania modeli sprzedażowych
  • Doświadczenie i odpowiedzialność za zarządzanie zespołem sprzedażowym (coaching, wsparcie w procesach sprzedaży)
  • Rozwinięte zdolności analityczne i negocjacyjne
  • Umiejętność tworzenia planów biznesowych, świadomość relacji kosztowo – marżowych, znajomość modeli sprzedażowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podróży służbowych

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w firmie technologicznej z misją i wartościami, w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę
  • Szeroki pakiet benefitów: karta Multisport, ubezpieczenie na zycie, opieka medyczna i inne
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód
  • Rozwój i autonomię działania

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji

1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Dyrektor sprzedaży, dolnośląskie