Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Sprzedaży ds. Kanału Nowoczesnego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2018-07-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Legend HR Advisors to firma doradztwa personalnego typu Executive Search z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne/ eksperckie oraz średniego i wyższego szczebla menedżerskiego. Oprócz Centrali w Warszawie posiadamy biuro regionalne w Katowicach.

    Dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG dynamicznie rozwijającej się prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Dyrektor Sprzedaży ds. Kanału Nowoczesnego (NKAM)
    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: DSKT/052018/JK

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie sprzedażą w kanale nowoczesnym w ramach wyznaczonego budżetu dla realizacji celów sprzedażowych i marketingowych,
    • koordynacja pracy podległego zespołu sprzedaży w kanale nowoczesnym,
    • udział w tworzeniu planów sprzedaży w kanale nowoczesnym w celu realizacji strategii rynkowej firmy,
    • udział w tworzeniu strategii marketingowej krótko i długoterminowej,
    • dbałość o rozwój oczekiwanych kompetencji zespołu poprzez coaching i mentoring

    Wymagania:

    • 5- letnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora Sprzedaży Kanału Nowoczesnego w branży FMCG - warunek konieczny,
    • wykształcenie wyższe, preferowane: ekonomiczne lub zarządzanie i marketing,
    • znajomość rynku, trendów w branży FMCG,
    • umiejętność budowania długofalowych strategii i relacji handlowych B2B
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
    • umiejętność stawiania celów indywidualnych i zespołowych oraz budowania zaangażowania zespołu,
    • wysoki poziom kompetencji menedżerskich i przywódczych,

    Firma oferuje:

    • umowa o pracę
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    • pakiet benefitów oraz niezbędne narzędzia do pracy
    • możliwość współtworzenia strategii Firmy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem danych jest LEGEND HR Advisors z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 18 B. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody
    Legend HR Advisors Sp. z o.o.

    ul. Postępu 18 B
    02-676 Warszawa
    tel. +48 22 87 45 000
    email: [email protected]
    www.LHRA.pl

    ul. Mariacka 7
    40-014 Katowice
    tel. +48 32 608 11 11
    fax. +48 32 608 11 12